HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN YEŞİLDAL’A TEŞEKKÜR

  • Eklenme Tarihi :24.08.2022 | 09:10
  • Muhabir :

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Mobilya AVM Kooperatifi’nin arsasının tahsisi konusunda destek vereceklerini açıklayan Ak Parti Hatay İl Başkanı Av. Adem Yeşildal’ı parti hizmet binasında ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür etti.

HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN YEŞİLDAL’A TEŞEKKÜR

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) önderliğinde kurulan Mobilya AVM Kooperatifi’nin arsasının tahsisi konusunda destek vereceklerini açıklayan Ak Parti Hatay İl Başkanı Av. Adem Yeşildal’ı parti hizmet binasında ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, “ATSO ve HESOB önderliğinde kurmuş olduğumuz Mobilya AVM Kooperatifi’nin arsa tahsisi ile ilgili Ak parti il başkanımız Sayın Adem Yeşildal kardeşimizi  ATSO meclis üyesi Sayın Yakup Alpaslan ile birlikte ziyaret ettik. Arsa tahsisi konusunda ve Mobilya AVM’nin başlangıcından bitimine kadar her türlü desteği her zamanki gibi vereceklerini beyan eden başkanımıza esnafımız adına teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi. (Murat MUTLU)