İFTAR SOFRASINDA BULUŞTULAR

  • Eklenme Tarihi :11.04.2022 | 10:22
  • Muhabir :

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Muhtarlar tarafından belirlenen mahalle sakinleri, ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlar ile iftar sofrasında buluştu.

İFTAR SOFRASINDA BULUŞTULAR

Kaymakam  İskender  Yönden  ve  eşi Dr. Ayşenur Yönden'in ev sahipliğinde,  Müstakil  Sanayici  ve  İş Adamları  Derneği  [MÜSİAD] Hatay  Şubesi' nin  katkılarıyla  Kaymakamlık binasında   gerçekleştirilen  iftar  yemeğinde; Kurum Müdürleri, Mahalle Muhtarları   ve Muhtarlar  belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlar  ve  engelli  vatandaşlar  ile gönül  sofrasında bir araya gelinerek, hoş sohbet  ortamında   iftar  yapıldı. İftar yemeğinde on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının  maneviyatının pekişmesinin yanı sıra güzide  bir aile tablosu da oluştu.

İftar programı vesilesiyle; Aile  ortamında bir  araya  gelerek,  Ramazan   ayının   bereketini paylaşan,  ayrıca sohbet ortamında hasbihal ederek samimiyetlerini pekiştiren konuklar  bu  müstesna  programın icra edilmesini sağlayarak, Devletin sıcaklığı samimiyeti ve gülen yüzünü halka ikram eden  ve  misafirperverliğiyle  konuklarını ağırlayan Kaymakam Yönden'e canı  gönülden teşekkür ederek,memnuniyetlerini dile getirdi. (Haber Merkezi)