İşte Bu Dediğimiz ve Özlediğimiz Toplantıydı, AMA!

  • Eklenme Tarihi :31.10.2022 | 15:21
  • Muhabir :

Abdurrahman Taşçıoğlu, bugün Defne İlçesi’nde Ak Parti Hatay İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıya halkın temsilcileri olan Sivil Toplum Kuruluşları’nın çağrılmamasının eksiklik olduğunu belirtti.

İşte Bu Dediğimiz ve Özlediğimiz Toplantıydı, AMA!

Hatay Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu, bugün Defne İlçesi’nde Ak Parti Hatay İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıya halkın temsilcileri olan Sivil Toplum Kuruluşları’nın çağrılmamasının eksiklik olduğunu belirtti. Ak Parti Hatay İl Başkanlığı tarafından Defne İlçesi’nde organize edilen toplantının Hatay halkının yıllardır beklenen bir özlemi olduğunu belirten Hatay Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu, sosyal medya hesabından Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal’a da gönderme yaptı.

STK’LARIN ÇAĞRILMAMASI EKSİKLİK!

Sosyal medya üzerinden yayınladığı açıklamada toplantının düzenlenmesinin olumlu fakat eksik olduğunu belirten Hatay Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu, “Bugün Defne İlçesi’nde yıllardır Hatay halkının arzu ettiği iktidar ve ana muhalefet partilerinin il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve basın mensuplarından oluşan konusu Defne İlçemize hastane yapılması olan örnek bir toplantıydı. İşte bu dediğimiz ve özlediğimiz bir toplantıydı. Emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Ancak halkımızın ve onun temsilcileri STK’ların çağrılmadığı tüm oluşumların eksik olduğunu demokrasi tarihimiz koyu harflerle yazar. ‘Halkımızın üstünde bir güç tanımadım ben!’ diyen siyasi büyüklerimize selam olsun.” dedi.