İYİ PARTİ’DEN ATSO ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :02.02.2023 | 15:08

ATSO Başkan Yardımcısı Necmettin Çalışman, Hali ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İYİ PARTİ’DEN ATSO ZİYARETİ

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi, Kadın Politikaları Başkanlığı Aile ve Çocuktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Servet Hali, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret etti. Hali’yi ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ve Meclis Başkan Yardımcısı Necmettin Çalışkan ağırladı.

 

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi, Kadın Politikaları Başkanlığı Aile ve Çocuktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Servet Hali, Antakya’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Yaklaşan genel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdüren Hali’nin dün son durağı Antakya Ticaret ve Sanayi odası oldu. ATSO’yu ziyaret eden Hali, işinsanlarına partisinin politikalarını anlattı.

 İyi Parti Kumlu İlçe Başkanı Selahattin Eker ve beraberindeki heyetle birlikte ziyareti gerçekleştiren Başkan Yardımcısı Servet Hali’yi, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Meclis Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Meclis Üyelerimiz Ertuğrul Şahbaz, Fevzi Can Emir, İbrahim Uçar, Komite Üyelerimiz Emire Oflazoğlu, Evren Sağıcı ve Oda Üyemiz Önder Transport Ayla Ördek ağırladı. (Yaser ÇAPAROĞLU)