KARA VE ZAN SANDIĞA ÇAĞIRDI

  • Eklenme Tarihi :22.05.2023 | 12:48

CHP Hatay Milletvekili seçilen Nermin Yıldırım Kara ile İYİ Parti Milletvekili adayı olan GS’li eski milli futbolcu Gökhan Zan, 28 Mayısta yapılacak cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde vatanını seveni sandığa davet ettiler.

KARA VE ZAN SANDIĞA ÇAĞIRDI

14 Mayıs seçimlerinde Hatay Milletvekili seçilen Nermin Yıldırım Kara, , 13. Cumhurbaşkanı belirleme tercihini ikinci tura bırak seçmene sosyal medya üzerinden İYİ Partili Gökhan Zan ile birlikte seslendi.

28 Mayısta tekrar sandığa gidileceğine işaret eden Cumhuriyet Halk Partili Nermin Yıldırım Kara şu mesajı verdi: “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milli egemenliğimiz, çocuklarımızın geleceği için lütfen yılmayalım, korkmayalım, yeniden sandıklarda buluşacağız. Hatay kararını ver! Vatanını seven sandığa gelsin…” 

Vatanın herkesin şahsi meselesi olduğunun altını çizen İYİ Partili Galatasaraylı eski milli futbolcu Gökhan Zan da “Bayrağımız ve vatanımız, Cumhuriyetimizin bağımsızlığı için haydi gençler… Kazandık, yine kazanacağız, Türkiye için karar ver” dedi. (Haber Merkezi)