KENTE HİZMET AKINI BAŞLATACAĞIZ

  • Eklenme Tarihi :08.03.2024 | 14:24
  • Muhabir :Haber Merkezi

KENTE HİZMET AKINI BAŞLATACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, İskenderun Denizciler Mahallesi’nde seçim bürosu açılışında Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni AK Parti hükümeti ile tek çatı altında birleştirerek kente hizmet akını başlatacaklarını söyledi. 

 

AK Parti Hatay Milletvekili Av. Abdulkadir Özel, Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez ve cumhur ittifakı bileşenlerinin de katıldığı açılıştaki konuşmasında Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni AK Parti hükümeti ile tek çatı altında birleştirerek kente hizmet akını başlatacaklarını kaydeden Öntürk, Hatay’ın çukur, çamur, su, altyapı sorunları ile değil alt ve üst zenginlikleri ile anılan bir kent haline geleceğini belirtti.

 “DENİZCİLER’DEKİ DESTEK HER ZAMAN SEÇİM ZAFERİNİN MÜJDECİSİDİR”

Topraklarının altı tarih, üzeri medeniyetlere ev sahipliği yapan Hatay’ı tüm renkleriyle, 15 ilçesi, 593 mahallesi ile ayağa kaldıracaklarını belirten Öntürk, “CHP’den ve mevcut HBB yönetiminden Hatay’ımıza fayda gelmez. HATSU iflas etmiş. 2024 yılına geldik, halen bu sorun ile insanlarımız karşı karşıya. İnşallah 31 Mart'ta bu aciz yönetimden kurtulup, Hatay’ımızın 15 ilçesine ayırt etmeden hizmet götüreceğiz. Sizler bize inandıktan sonra Hatay’da sorun kalmaz. Denizciler Mahallesi’ndeki destek her seçimde zaferin müjdecisi olmuştur. Bugün de sizlerden aldığımız destek ile inşallah HBB tarafından unutulan Denizciler başta olmak üzere 15 ilçeyi hizmetlerimizle şahlandıracağız” ifadelerini kullandı.

Öntürk, tüm hemşehrilerinden İskenderun Belediye Başkanlığı seçimlerinde Mehmet Dönmez’e, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde de kendisine tam destek istedi.