Kılıçdaroğlu’na Yağlı Boya Tablosunu Hediye Etti

  • Eklenme Tarihi :18.05.2022 | 09:45
  • Muhabir :

Önceki dönemde CHP Hatay Gençlik Kolları Başkan Vekili olarak görev yapan Mehmet Ali İsaoğulları, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu’na Yağlı Boya Tablosunu Hediye Etti

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunu olan Mehmet Ali İsaoğulları, kısa bir süre önce kendi elleri ile yaptığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tablosunu tamamlayarak makamında ziyaret ederek takdim etti.

 

Önceki dönem CHP Hatay Gençlik Kolları Başkan Vekili Mehmet Ali İsaoğulları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gerçekleştirdiği ziyaret ile ilgili bilgiler vererek, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu genel merkezimizde makamında ziyaret ettim. Üzerinde ‘Adalet’ yazılı yağlı boya portresini kendilerine takdim ettim. Ayrıca Zeytin diyarı olarak bilinen Altınözü ilçemizin marka değeri olan zeytinyağı ile Zeytinyağı Sütü’nü kendilerine takdim ettim. Kibar, nazik ve misafirperverliğinden dolayı şükranlarımı iletiyorum. Hataylı hemşerilerimize çok selamları var.” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise Mehmet Ali İsaoğulları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İsaoğulları’na hem siyasi, hem de sanat yaşamındaki çalışmalarında başarılar diledi. (Murat MUTLU)