MASATLI VE ÖNTÜRK’TEN BAKAN ZİYARETİ - Hatay Söz Gazetesi

MASATLI VE ÖNTÜRK’TEN BAKAN ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :17.05.2024 | 17:09
  • Muhabir :MUSTAFA SAĞLAM

MASATLI VE ÖNTÜRK’TEN BAKAN ZİYARETİ

Hatay Valisi Mustafa Masatlı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ettiler. Ankara’da gerçekleşen ziyarette Vali Masatlı ve Başkan Öntürk, sorunları dile getirip Bakan Yumaklı’dan destek istediler.

 

Ankara’da temaslarını sürdüren Hatay Valisi Mustafa Masatlı ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Öntürk, bir takım ziyaretlerde de bulundular. Ziyaretler çerçevesinde Tarım ve orman Bakanı İbrahim Yumaklı’yı ziyaret eden ikili, Hatay’ın tarımsal yatırımlarını ve tarımsal faaliyetlerini dile gitererek Bakan Yumaklı’dan destek istediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yumaklı, deprem bölgesi Hatay’daki tarımsal yatırımları ve faaliyetleri çok önemsediklerini, gerekli desteği de vereceklerini söyleyerek ziyaretten dolayı Vali Masatlı ve Başkan Öntürk’e teşekkür etti.

Bakan Yımaklı’nın ardından Hatay Valisi Mustafa Masatlı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ettiler.