Mavi Yelekliler Sahada

  • Eklenme Tarihi :19.12.2022 | 13:19
  • Muhabir :

Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığı, eş zamanlı etkinlikler kapsamında Kadın Çalışmaları ve Gençlik Çalışmaları Başkanlıkları organizesinde Deva esnafta ve Deva pazarda ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Mavi Yelekliler Sahada

Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığı, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri  mavi yelekleriyle, haftanın her günü esnaf, pazar, mahalle, ev  ziyaretlerini gerçekleştirerek DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını iletiyor, eylem planlarından bahsediyor.

Mavi Yelekliler sahada halkla bir araya geldiklerinde, DEVA Partisi iktidara geldiği takdirde amaçlarının Türkiye'nin kaderinin bu olmadığını göstermek olduğunu ifade ediyor. Deva Partisinin temel hedefinin rant yerine verimliliğe, inşaat yerine tarım, sanayi ve yüksek katma değerli hizmetlere, tüketim yerine yatırım ve ihracata dayanan, herkesin refahtan dengeli pay aldığı, "Güçlü, Sürdürülebilir ve Kapsayıcı" bir büyüme modeline geçmek olduğunu belirtiyor.

“Mavi Yelekliler” bu hafta da Emek Mahallesi semt pazarı ve  Galericiler Sitesi’ndeydi.

DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, Antakya İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Betül Kurus, Antakya İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Halit Karagülle ve ilçe başkan yardımcıları ile birlikte bu hafta Emek Mahallesi semt pazarı ve Galericiler Sitesi’nde hem esnafla hem de vatandaşlarla bir araya geldi. Sahada büyük bir teveccühle karşılanan Mavi Yelekliler, vatandaşlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını, sabah akşam sahada olmaya devam edeceklerini belirtti. (Haber Merkezi)