MİLLETVEKİLİ TOPAL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

  • Eklenme Tarihi :07.07.2022 | 14:52

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Antakya’ya bağlı Alaattin Mahallesi Muhtarlığı ev sahipliğinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

MİLLETVEKİLİ TOPAL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, seçim bölgesi olan Hatay’da mahalle muhtarları ile buluşmaya devam ediyor. Antakya İlçesi’ne bağlı Alaattin Mahallesi Muhtarı Galip Şerifoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Madenboyu, Akçaova, Üzümdalı, Avsuyu, Bohşin Mahalle Muhtarları ve azaları katılım gösterdi.

 

Demokrasinin temel unsurlarından biri olan Mahalle Muhtarlarının sorunlarını ve beklentilerini bildiklerini belirten CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, “Demokrasinin temel unsurlarından mahalle muhtarlarımızın çözüm bekleyen sorunlarını biliyor ve yakından takip ediyoruz. Olası bir seçim sonrasında Millet İttifakı ile iktidara geldiğimizde ilk işimiz derhal yerel yönetimlerde yaşanan sorunları ortadan tek tek kaldıracağız. Mahalle Muhtarlarımızın daha iyi ve gelişmiş şartlarda görev yapabilmesi için tüm hakları vereceğiz. Bir mahallede nelerin olup bittiğini en iyi ve en doğru mahalle muhtarı bilir. Bu yüzden tüm muhtarlarımız hiç endişe etmesin. Hakları ile birlikte mahallenin tüm sorunlarına çözümümüz hazır. Bizleri kendi evinde ağırlayan Alaattin Mahalle Muhtarı Galip Şerifoğlu’na ve nezdinde tüm muhtarımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız ile çalışmaya ve mahallelerimizin sorunlarını dinlemeye ve çözmeye devam edeceğiz.” diye konuştu. (Murat MUTLU)