MUHTAR VE VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLİYOR

  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 | 13:25
  • Muhabir :

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Antakya İlçesi’ne bağlı Şirince ve Kantara Mahallesi’nde bulunan vatandaşlarla bir araya geldi.

MUHTAR VE VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLİYOR

Siyasi çalışmalarını sürdüren CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Antakya’nın Şirince ve Kantara Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. İlk ziyaretini CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Meclis Üyesi Murat Doğan ile birlikte Şirince Mahallesi Muhtarı Ahmet Umarlar’a gerçekleştiren CHP Hatay Milletvekili Güzelmansur, ikinci ziyaretini de Kantara Mahallesi Muhtarı Abdullah Sertaç Şahin’e gerçekleştirerek muhtarların yaşadıkları sorun ve taleplerini dinledi.

 

ÜLKEMİZİ EKONOMİK BUHRANDAN KURTARACAĞIZ

Gerçekleştirilen ziyarette Millet İttifakı iktidarında demokrasinin olmasa olmaz unsurlarından biri olan muhtarların sorunlarının çözüleceğini ve taleplerinin karşılanacağını belirten CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, “CHP genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde iktidara giden bu yolda çalışmalarımızı tamamladık. Muhtarlarımızın sorunlarını çözmek ve taleplerini karşılamak için çözüm önerilerimiz hazır. Önümüzdeki yapılacak olan ilk seçimlerde milletimizin teveccühü ile iktidara gelerek ülkemizi ve memleketimizi içine düştüğü bu ekonomik buhrandan kurtaracağız. Halkın iktidarında yoksulluğu bitireceğiz. Herkes için iş olacak. Gençlerimizin gelecek kaygısı olmayacak. Az kaldı, önümüzdeki bayramda her şey çok güzel olacak. Değerli muhtarımıza ve kıymetli mahalle sakinlerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyor, yaklaşan Kurban Bayramı’nızı şimdiden kutluyorum.” dedi. (Murat MUTLU)