NARLICA’DA GÜÇ BİRLİĞİ!

  • Eklenme Tarihi :25.03.2024 | 09:40
  • Muhabir :Haber Merkezi

NARLICA’DA GÜÇ BİRLİĞİ!

Narlıca Belediyesinin eski başkanı deprem şehidi merhum Mehmet Çil’in çocukları, Narlıca’daki muhtar adaylarını iftar sofrasında bir araya getirdi.

 

Kemal, Hikmet ve Bilal Çil’in ev sahipliğinde Narlıca’da düzenlenen iftar programına Antakya Belediye Başkan adayı İbrahim Naci Yapar ile Kızılay il başkanı Kudret Özbakış da katıldı.

KEMAL ÇİL: EL ELE ÇALIŞACAĞIZ

Toplantıda konuşan İş insanı Kemal Çil, muhtar adaylarının Narlıca’nın barış ve huzur iklimine uygun çalışmalar yapması gerektiğini, kim kazanırsa kazansın hep birlikte el ele Narlıca için çalışmalarını istediklerini dile getirdi. Narlıcanın acil ihtiyacı olan hizmetlerin belirlenmesi konusunda muhtar adaylarının güç birliği içinde olmalarını isteyen Kemal Çil “mahallemize acil olarak yapılması gereken hizmetleri Antakya Belediye Başkan adayı sayın İbrahim Naci Yapar’ın da destekleriyle seçimden hemen sonra hayata geçireceğiz. Burada bulunan muhtar adaylarımız seçilecek muhtarımızla el ele çalışacaktır. Seçilecek muhtarımız da inşallah Antakya Belediye Başkanı olacak sayın İbrahim Naci Yapar’la el ele çalışacaktır” dedi.

NARLICA’YA POZİTİF AYRIMCILIK…

Daha sonra söz alan Antakya Belediye Başkan adayı İbrahim Naci Yapar ile Kudret Özbakış  ise Narlıca mahallesinin pozitif ayrımcılığı hakettiğini ifade ettiler.

İbrahim Naci Yapar “seçimi kazandıktan sonraki ilk icraatımız Narlıca’ya kapalı semt pazarı projemiz olacaktır. Narlıca bizim kalemiz, pozitif ayrımcılığı hak ediyor. Merhum deprem şehidi başkanımız Mehmet Çil’in adını yaşatacak projeler de yapacağız” diye konuştu.