ORTAK PAYDAMIZ REYHANLIDIR

  • Eklenme Tarihi :20.08.2022 | 11:37
  • Muhabir :

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ve Reyhanlı Ticaret Borsasını ziyaret etti.

 ORTAK PAYDAMIZ REYHANLIDIR

Milletvekili Tokdemir ilk olarak  Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Necmettin Zaroğlu, Meclis Başkanı Sn. Mahmut İri, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle bir araya geldi. Ortak paylarının Reyhanlı olduğunun altını çizen Milletvekili Tokdemir “Memleketimizin iş insanları olmalarının yanı sıra aynı zamanda kanaat önderi diyebileceğimiz yatırımcılarıyla Organize sanayiden, istihdama, tarımdan, sulamaya Reyhanlımıza katabileceklerimizi konuştuk. Ortak paydamız memleketimiz Reyhanlı” dedi.

Reyhanlı Ticaret Borsası Başkanı Bülent Karaca ve Yönetim Kurulu üyelerini de ziyaret eden Milletvekili Tokdemir “Tarımdan ticarete, lojistikten ekonomiye, çiftçinin, üreticinin maliyet ve beklentisinden esnafın durumuna ve ilçemiz adına yapılabilecekleri konuştuk. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)