OSB BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZDIR

  • Eklenme Tarihi :25.03.2024 | 11:07
  • Muhabir :Haber Merkezi

OSB BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZDIR

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan Yönetimini ziyaret ettiği OSB’de üreten, istihdam ve katma değer sağlayan bu sanayi tesislerinin ilçe ve ülkenin gurur kaynağı olduğunu söyledi.

 

31 Mart mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala birçok sektörün sorunlarını dinlemeyi sürdüren İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan ülke ekonomisine büyük katkıları olan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Nazmi Ceylan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Tosyalı, OSB Müdürü Ahmet Tokgöz ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

Ev sahipliğinden dolayı OSB yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Tosyalı’ya memnuniyetini dile getirirken “Sanayi kuruluşlarımız ülkemizin ve bölgemize değer katan bölgesidir. İskenderun Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ülke kalkınmasında lokomotif rol üslenmektedir. Hem üretim hem de bölgede yarattığınız istihdamdan ve başarılı çalışmalarınızda dolayı teşekkür ediyoruz." Açıklamasında bulundu.

OSB-BELEDİYE İLİŞKİ İÇERİSİNDE OLACAK

Bölgemizde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarımızın ile sosyal Belediyecilik anlamında sorunları ve çözümler üzerine istişare halinde olacağız. Eksikleri gidermek için bizlerin üstüne düşen ne varsa yapmaya hazır olacağız.” dedi.

OSB yönetim Kurulu Başkanı E.Ayhan Tosyalı, Nazmi Ceylan ve ekibini ağılamaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz” diyerek başarılar diledi.

"SEKTÖRLERİN SIKINTILARINI DİNLİYORUZ"

İskenderun'da seçim çalışmaları kapsamında tüm iş kollarının sıkıntılarını dinleyerek çözüm odaklı istişarelerde bulunan Nazmi Ceylan Deniz sektöründe faaliyet gösteren Sancar Denizcilik firması sahibi Cengizhan Sancar ve personellerine nezaket ziyaretinde bulundu.

"DENİZ TİCARETİYLE BÖLGEMİZİ KALKINDIRACAĞIZ"

Nazmi Ceylan; "Eskiden limanımıza gelen gemilerdeki yerli ve yabancı turistler bölge esnafımıza nefes aldırıyordu fakat uzun süredir bu imkândan kent olarak faydalanamıyoruz. Yerel ekonomiye canlılık getirecek projelerle el birliği ile bu durumu sizler gibi sektörün içinde bilgi sahibi olan işletmelerle toplantılar yapıp bölgemizi canlandıracağız. Sizlere ihtiyacımız var" diye konuştu. 

Sancar; "Kentimize gelen yüzlerce insan liman çıkışında çok kötü bir yoldan geçiyor. Bu şehrimiz için utanç verici bir tablo. Sizlerden en başta bu durumu düzeltmenizi istiyoruz" dedi.

"İSKENDERUN KİLİS KÜLTÜR DERNEĞİ'NE ZİYARET"

İskenderun'da faaliyetlerle gösteren derneklere ziyaretlerde bulunan İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan Kilis Kültür Derneği Başkanı Fatoş Gülşen ve yönetimine ziyarette bulundu.

Dernek hakkında faaliyetlerini dinleyen Ceylan şunları söyledi: "Şehrimizde faaliyet gösteren Kültür dernekleri bizlerin Kültür çeşitliliğini gösteriyor. Birlik içinde her şehirden insanlarımızın kardeşçe yaşadığı İskenderun'daki derneklerimiz bizim için önem arz etmektedir"

Başkan Fatoş Gülşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Başkan Adayı Nazmi Ceylan'a çalışmalarında başarılar diledi.