PAYAS BELEDİYESİ, TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ÜRETİYOR

  • Eklenme Tarihi :11.02.2024 | 12:48
  • Muhabir :Haber Merkezi

PAYAS BELEDİYESİ, TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ÜRETİYOR

 Cumhur İttifakı’nın Adayı Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yaklaşan yerel seçimlerde altıncı döneme göz kırpıyor.  Yaptığı başarılı hizmetler ve kazandırdığı öncü projelerle halkın takdirini kazanan Başkan Bekir Altan, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

 

Eşi Ayşegül Altan’ın da eşlik ettiği Cumhur İttifakı Payas Belediye Başkan adayı Bekir Altan’ı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Basın Merkezi’nde Başkan Diyap Atar, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları konuk etti. 2024 yerel seçimlerinin Payas’a ülkeye millete hayırlı olması dileğinde bulunan İGC Başkanı Diyap Atar Başkan adayı Bekir Altan’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

BİR İLK DAHA

31 Mart Yerel seçimlerinin ülkeye hayırlar getirmesini temenni eden Payas Belediye Başkan Adayı Bekir Altan da “Her seçim bir yenilemedir, her seçim yeni bir başlangıçtır, yeni bir sayfa açılışıdır, o yüzden şehirlerimizin yararına insanlarımızın yararına olsun diye de dua ediyorum” dedi. Yüzyılın felaketine neden olan 6 Şubatı geride bıraktıklarını ifade eden Altan “Şehirlerimizin yıkıldığı bir ortamda canlarımızı kaybettiğimiz bir ortamda belediyeciliğin ve yerel yönetimlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Daha önce bir pandemi yaşadık. Pandemide de aslında yerel yöneticilerin belediyelerin çok önemli bir sorumluluğu görevi ve misyonu vardır. Afetleri hiç unutmayacağız. Niye unutmayacağız diyorum. Çünkü ders çıkartacağımız bir depremde de inşallah bundan sonraki şehirlerimizin yeniden yapılışındaki yeniden inşa edilişindeki birikimlerimizle yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

 ‘MİMOZA’ EVLERDE Başkan Bekir Altan, Payas Belediyesi bünyesinde halkın uygun fiyatlı ve kaliteli temizlik ürünlerine ulaşımını sağlamak amacıyla bir deterjan atölyesi kurdu, ekonomik fiyatlarla halka sunuldu.  "Mimoza" markası altında farklı ambalajlarda ve alternatif kokularla üretilen sıvı sabun, çamaşır suyu, bulaşık deterjanı, yumuşatıcı gibi temel temizlik ürünleri satışa sunuluyor. Ürünlerin ihracı konusunda anlaşmaların da sağlandığını aktaran Başkan Bekir Altan, temizlik ürünlerinin toplum sağlığı için önemli olduğunu belirtti.  Başkan Altan, bu ürünlerin aile bütçesinde önemli bir yer tuttuğunu kaydederek, vatandaşların kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik ürünlerine erişimini sağlamayı hedeflediklerini ve bu sayede aile bütçelerine katkıda bulunmayı amaçladıklarını aktardı.