SAĞLIK SİSTEMİNİN REÇETESİ DEVA PARTİSİ’DİR

  • Eklenme Tarihi :17.08.2022 | 09:45

DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı ve İl Sağlık Politikaları Başkanı Yusuf Yurdal, olası yapılacak olan seçimlerde DEVA Partisi’nin çözüm politikalarını anlatmaya devam ediyorlar.

SAĞLIK SİSTEMİNİN REÇETESİ DEVA PARTİSİ’DİR

 

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın talimatlarıyla siyasi çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı ve İl Sağlık Politikaları Başkanı Yusuf Yurdal, olası yapılacak olan seçimlerde DEVA Partisi’nin çözüm politikalarını anlatmaya devam ediyorlar.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı ve İl Sağlık Politikaları Başkanı Yusuf Yurdal, Sağlığın Devası etkinlikleri kapsamında eczaneleri ziyaret ederek Sağlıkta Atılım Eylem Planı’nı anlatıyorlar.

TÜRKİYE’NİN DEVA’SI OLMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Gittikleri eczanelerde ilgiyle karşılanan DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı ile İl Sağlık Politikaları Başkanı Yusuf Yurdal, “Genel Başkanımız Ali Babacan’ın talimatları doğrultusunda Türkiye’nin DEVA’sı olmak için siyasi çalışmalarımızı durmadan sürdürmeye devam ediyoruz. Ülkemizde ve memleketimizde başta ekonomi olmak üzere üretim, sanayi, tarım, gıda sektörlerinde baş gösteren sıkıntılar olduğu gibi maalesef sağlık sektöründe de sıkıntılar baş göstermiştir. Bu çerçevede sağlık sektöründe faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret ederek DEVA Partisi Genel Merkezimiz tarafından sağlık sektöründe yaşanan sıkıntıların çözümü için hazırlanan Sağlıkta Atılım Eylem Planı’nı tüm eczanelerimizi ziyaret ederek anlatıyoruz. İnşallah yapılacak olan olası seçimlerde DEVA Partisi iktidarında göreve gelir gelmez ilk işimiz eylem planımızı vakit geçirmeden hayata geçirmek olacaktır.” dedi.

YURDAL, SAĞLIKTA ATILIM EYLEM PLANI’NI ANLATTI

Sağlıkta Atılım Eylem Planı hakkında bilgiler veren DEVA Partisi İl Sağlık Politikaları Başkanı Yusuf Yurdal, “İktidara geldiğimiz anda hayata geçireceğimiz Sağlıkta Atılım Eylem Planı sonrasında il işimiz koruyucu sağlık hizmetlerini önceliklendireceğiz. Tanı ve Tedavi kalitesini artıracağız. Sağlık iş gücüne yatırım yapacağız. Sağlıkta bilimsel gelişmeyi, sanayi ve teknoloji yatırımlarını destekleyeceğiz. Sağlık sisteminin sürdürülebilirliği için finansman ve yönetim modelini günümüz ihtiyaçlarına göre yapılandıracağız. Tüm bunların yanı sıra mevcut sağlık sistemini de acile kaldıracağız. Yeni bir Türkiye ve Sağlıklı bir Türkiye için Genel Başkanımız Ali babacan öncülüğünde, liyakatli kadrolarla işbaşına gelmeye hazırız. Sağlıkta Atılım Eylem Planımız sağlık sektörünün tüm paydaşlarının mutlu olduğu bir sistem önermektedir. Çünkü sağlık sisteminin reçetesi, DEVA Partisi’dir.” dedi. (Murat MUTLU)