Şahin Ziyaretlerde Bulundu

  • Eklenme Tarihi :28.04.2022 | 10:12
  • Muhabir :

CHP Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin yaklaşan ramazan bayramı öncesinde Dörtyol’da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek hemşerileriyle bir araya geldi.

Şahin Ziyaretlerde Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin ilk ziyaretini Dörtyol Bedensel Engelliler ve Spor Derneğine gerçekleştirdi. Burada dernek başkanı Perihan Peker ile bir araya gelen Vekil Şahin engellilerin sorun ve beklentilerini dinledi. Döksader’de ilçenin kültür ve sanat hayatına ivme katan dernek üyeleri ve dernek başkanı Fevzi Yavuz ile keyifli bir sohbet yapan Milletvekili Suzan Şahin bir sonraki ziyaretini ise Dörtyol Gazeteciler Cemiyetine gerçekleştirdi. Ülkenin ve ilçenin içinde bulunduğu genel sorunlar üzerine uzun soluklu bir sohbetin ardından Mimar ve Mühendisler Derneği Başkanı Ömer Özel ve dernek üyelerinin imar konusundaki sorun ve taleplerini dinledi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin, Gönülden Gönüle Damlayanlar Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Özel ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Bazı taziye ziyaretlerinde bulunduktan sonra Dörtyol Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Esma Kural ve yönetimini, son olarak da Hatay Büyükşehir Belediyesi Dörtyol İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek programını tamamladı. (Haber Merkezi)