SAMANDAĞ’A DOĞAL GAZ MÜJDESİ!

  • Eklenme Tarihi :03.01.2023 | 12:30
  • Muhabir :

2023 YATIRIM PROGRAMINA ALINDI

SAMANDAĞ’A DOĞAL GAZ MÜJDESİ!

Samandağ AK Parti ilçe Başkanı Semir Özdemir, Samandağ halkının yıllardır dört gözle beklediği Doğalgaz hayalinin gerçek olacağını belirterek, Samandağ doğalgaz hattının BOTAŞ tarafından 2023 yılı yatırım programına alındığının müjdesini verdi.

Partilerinin ilçelerine verdiği müjdelerin devam ettiğini belirten Özdemir, “AK Partimizin müjdeleri devam ediyor. Samandağ’ımız yeni yıla, yeni bir müjdeyle girdi. Bir hayal daha gerçek oldu. Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkür ederiz.” dedi.

Samandağ doğal gaz hattının BOTAŞ tarafından 2023 yatırım programına alındığını belirten Özdemir, “Uzun zamandır söylenen ve Samandağ halkının yıllardır dört gözle beklediği DOĞALGAZ, Çok Değerli Bakanımız Sayın Hüseyin Yayman’ın çalışmaları ve BOTAŞ ile yapılan görüşmeler sonucunda 2023 yılı yatırım programına alınmıştır. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 2023 senesi içerisinde Samandağ’a doğal gaz gelecek ve evlerde yanacaktır.”

YAYMAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

“Samandağ’ımıza yapılan her hizmette imzası olan Vekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’a teşekkürlerimizi sunarız. Marifet iltifata tabidir. Büyük eserler için bizde çok çok teşekkür ederiz. Taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun. Samandağ’ımızın yeni hastanesi, çevre yolu, Fen lisesi ve Antakya’ya bağlayan yolu ile birçok hizmetten sonra şimdi de doğalgaz geliyor. Samandağ’ın kaderini değiştirmeye devam ediyoruz. Senelerdir halkımızın rüyası olan hizmetler tek tek şehrimize geliyor. Durmak yok, Çalışmaya devam prensibiyle bizleri izlemeye devam edin. Cumhurbaşkanımıza, Enerji Bakanımıza, Vekilimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.. Daha yapılacak çok şey var.” dedi. (Haber Merkezi)