SANCAĞIMIZ SONSUZA DEK DALGALANACAK

  • Eklenme Tarihi :20.04.2022 | 10:13
  • Muhabir :

ÜLKÜDAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

SANCAĞIMIZ SONSUZA DEK DALGALANACAK

BELEN Ülkü Ocakları iftar programı düzenledi. Düzenlenen iftar programına Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Hatay İl Ocak Başkanı Alihan Döner, Belen MHP İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz, Belen Ülkü Ocakları Başkanı Bünyamin Tubay ve MHP Belen Kadın Kolları Başkanı Ebru Yorulmaz katıldı.

İftar programında konuşan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, yaptığı konuşmada “Belen’de dikilen sancak, sonsuza dek dalgalanacak, Belen yaylası her zaman bozkurtların yuvası oldu ve buradaki gençliği görünce inanıyorum ki bundan sonra da bozkurtların yuvası, ocağı olmaya devam edecek Allahın izniyle. Birliğimizin beraberliğimizin dayanışmamızın kaynaşmamızın hat safhada olduğu Ramazan ayında burada Belen Ülkü Ocaklarının düzenlediği iftar programında bir araya geldik, birlikte dua ettik, birlikte orucumuzu açtık. Rabbim dualarımızı kabul ve makbul eylesin. Bu anlamlı iftar programını hazırlanmasında emeği geçen başta Belen Ülkü Ocakları Başkanımız Bünyamin Tubay’a, ilçe başkanımız Seyfullah Gürbüz’ ve ekibine teşekkür etmek istiyorum. Hepiniz Allah’a emanet olun”. dedi.

HOŞGELDİNİZ ŞEREF VERDİNİZ

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner “Selamlama konuşmasının ardından kıymetli ülküdaşlarım, Allahın rahmeti, bereketi, mağfireti hepinizin üzerine olsun. Bizleri bu mübarek ramazan ayında bir araya getiren Rabbime şükürler olsun. Belen Ülkü Ocaklarının tertiplediği iftar programına hepiniz hoş geldiniz şerefler verdiniz. Rabbim bilge lider Devlet Bahçeli’nin, Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın izinde, emrinde, nice ramazan ayları geçirmeyi nasip eylesin. Bu programda emeği geçen herkese teşekkür eder hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

ÜLKÜDAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ülkü Ocakları Belen İlçe Başkanı Bünyamin Tubay ise yaptığı selamlama konuşmasının ardından “Mübarek Ramazan ayında genç Asena ve Bozkurtlarla aynı anda orucumuzu açmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Bizleri böylesine anlamlı bir günde yalnız bırakmayan İl Başkanıma, Belediye Başkanımıza, MHP İlçe Başkanımıza ve Kadın Kollar Başkanımıza teşekkür ederim.

Ülkü ocaklarına mensup olmanın şeref ve gururunu taşıyan vatan ve millet sevdalısı vefakâr Bozkurt ve Asenalar hepiniz iftar programımıza hoş geldiniz şerefler verdiniz. Programda emeği geçen tüm ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. (Haber Merkezi)