ŞEHRİMİZE YAKIŞAN PROJE

  • Eklenme Tarihi :01.06.2022 | 11:33
  • Muhabir :

Millet Bahçesi yapılacak olan alanda incelemelerde bulunan Çelik, millet bahçesi ile ilgili yapılan eleştirilere de son noktayı koydu.

ŞEHRİMİZE YAKIŞAN PROJE

Ak Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy  Çelik, yıkılan Atatürk stadının yerinde devam eden millet bahçesi projenin tamamlandığında Antakya’ya yakışan bir proje olacağını söyledi.

Çelik, dünyanın hiçbir yerinde parkların etrafına demir korkuluk konulmaz eleştirisine karşın, “Proje tamamlandığında şehrimize yakışan estetik bir görünüm olacak. Var olan korkuluklarda milletimizin, millet bahçesinden istifade etmesini engelleyecek bir amaçla değil, tamamen teknik kod farkından kaynaklanan ve herhangi bir olumsuzluğa sebep vermemek adına yapılmıştır. Ben bu vesile ile sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum’a, değerli milletvekillerimize, TOKİ başkanımıza. Belediye başkanlarımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Ve Antakyalı hemşehrilerimize bu güzel hizmetin hayırlar getirmesini diliyorum.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)