TEK GÜNDEMİ AMANOS TÜNELİ

  • Eklenme Tarihi :21.07.2022 | 12:20
  • Muhabir :

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay ile ilgili projeleri istişare etmek amacıyla TC Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

TEK GÜNDEMİ AMANOS TÜNELİ

Hatay’ın ve bölgenin kaderini değiştirecek olan Amanos Tüneli projesinin bir an önce hayata geçmesi için mesaisini sürdüren Yayman, Karaismailoğlu ile detaylar hakkında istişarelerde bulundu. Bakan Karaismailoğlu, WAmanos tüneli projesinin içine tren rayı da eklendiğini ve projenin bu haliyle bölgenin kaderini değiştireceğini ve tarih vermem doğru olmaz ancak yakında başlayacağımızı belirtmek isterimW dedi.

 

Amanos Tüneli projesini Hatay’a kazandırmaya kararlı olan Yayman sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, “Ya yapacağız, ya yapacağız. TC Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ettim. Değerli Bakanıma nazik ev sahipliği için teşekkür ederim. Bakanımızla TEK Gündemimiz vardı, oda, Amanos Tüneli. Bölgemizin kaderini değiştirecek Amanos Tünelini ya yapacağız! Ya yapacağız!” diyerek kararlılığını bir kez daha ortaya koydu. (Haber Merkezi)