TOPAL’DAN İŞ İNSANI KARA’YA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :16.09.2022 | 11:34

Serkan Topal, Hatay’da otomotiv ve turizm sektöründe faaliyet gösteren Has Turizm Yönetim Kurulu Üyesi, Ayhan Kara Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Otobüs İşletme Sahipleri Derneği Başkanı İş İnsanı Ayhan Kara’yı çalışma ofisinde ziyaret etti.

TOPAL’DAN İŞ İNSANI KARA’YA ZİYARET

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay’da otomotiv sektöründe faaliyet gösteren İş İnsanı Ayhan Kara’yı çalışma ofisinde ziyaret ederek gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Türkiye ve Hatay gündeminde olan otobüs işletmecilerinin yaşadıkları sorunlar ile ilgili İş İnsanı Ayhan Kara’dan bilgiler alan CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal yaptığı açıklamada, “Otobüs İşletme Sahipleri Derneği Başkanı Sayın Ayhan Kara’yı ziyaret ettik. Türkiye ve Hatay gündemine dair görüşlerimizi paylaştık. Otobüs işletmecilerinin yaşadıkları sorunların çözümü ile karşılanması gereken talepleri CHP iktidarında birlik ve dayanışma içinde birlikte çözeceğiz. Misafirperverliğinden dolayı İş İnsanı Ayhan Kara’ya teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Has Turizm Yönetim Kurulu Üyesi, Ayhan Kara Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Otobüs İşletme Sahipleri Derneği Başkanı İş İnsanı Ayhan Kara ise, “Ülkemizin ve ilimizin hak ettiği hizmetleri alması noktasında yaptığınız siyasi çabalarınızı alkışlıyor ve takdir ediyorum. Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şehirlerarası taşımacılık alanında yaşadığımız zorluk ve sıkıntıları her platformda anlatıyoruz. Şehirlerarası taşımacılık sektöründe başta akaryakıt fiyatları olmak üzere, her geçen gün artan vergiler yüzünden işletmeciler olarak zorlanıyoruz. Yaşadığımız sıkıntıların çözüme kavuşturulmasını ve sektörle ilgili taleplerimizin karşılanmasını otobüs işletmecileri olarak yetkililerden istiyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi. (Murat MUTLU)