TÜRKİYE YÜZ YILI BAŞLIYOR

  • Eklenme Tarihi :01.06.2023 | 20:00

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerde kazananın Türkiye olduğunu ve Türkiye’nin Yüz Yılının başladığını bildirdi.

TÜRKİYE YÜZ YILI BAŞLIYOR

Kaya yaptığı seçim değerlendirmesinde, “14 Mayıs ve 28 Mayıs 2023 seçim sürecini çok şükür Türkiye genelinde saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde tamamladık. Bulunduğumuz her platformda milletimizin tercihi başımız üstüne demiştik, milletimiz tercihlerini Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'dan yana kullanarak başımızı taçlandırdı.” dedi.

Seçim çalışmaları boyunca kendilerini teveccüh ile karşılayıp, gönül hanelerini açan tüm herkese teşekkür eden Kaya, “Kıymetli Hemşehrilerim, sizlerden aldığımız güç ile üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz, Milliyetçi Hareket Partisi kadroları olarak, Dün olduğu gibi bundan sonra da, din, dil, ırk, mezhep, siyasi görüşü ne olursa olsun ayırmadan hemşehrilerimizin hizmetkarı olmaya, ulaşılabilir siyasetçi kimliğimiz ile devam edeceğiz. Değerli dava arkadaşlarım, Mensubu olmaktan onur duyduğum, beraber yol yürümekten gurur duyduğum ülküdaşlarım, Milliyetçi Hareket Partisi, İl Başkanımıza, Belediye Başkanlarımız, Kadın kolları İl Başkanımıza, Milletvekilimiz ve adaylarımıza, İlçe Başkanımız, Ocak Başkanımız, Belediye Başkan yardımcımıza, Meclis üyelerimize, Kadın kolları üyelerimize, Cumhur İttifakı çatısı altındaki tüm partilerin, Belediye başkanlarına, Milletvekili adaylarına, İl, ilçe, Kadın kolları, Gençlik kolları teşkilatlarına, emek veren, sahada bizlerle ter döken tüm dava arkadaşlarıma teşekkür eder, sevgilerimi iletirim.

Bu duygu ve düşüncelerle sandıklarımızda çıkan sonuçların Vatanımıza ve Milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi. (Haber merkezi)