Ülkü Ocaklarından Hatay NFT Çalışması

  • Eklenme Tarihi :26.07.2022 | 09:30
  • Muhabir :

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı Hatay’ımızın Anavatana katılışının 83.yıldönümü dolayısıyla gerçekleştirdiği 1939 yılına ait gazetelerin manşetlerinden oluşan NFT (Nitelikli Fikrî Tapu) çalışması ile takdir topladı.

Ülkü Ocaklarından Hatay NFT Çalışması

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı Sosyal Medya Birimi tarafından hazırlanan ve dönemim Cumhurbaşkanı Tayfur Sökmen ve gazete haberlerinin olduğu NFT çalışması https://opensea.io/HatayUlkuOcaklari adresinden izlenebiliyor.

 

Güzel bir çalışmaya daha imza atmanın heyecanı içerisinde olduklarını ifade eden Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner NFT (Nitelikli Fikrî Tapu) çalışması ile ilgili yaptığı açıklamasında:” Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım'ın "Dijitalde Birlik" söylemi üzerine, Hatay’ımızın Anavatana katılışının 83.yıldönümü münasebetiyle, Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı Sosyal Medya Birimimizin hazırlamış olduğu, Hatay Devleti'nin Cumhurbaşkanı Tayfur Sökmen'in ve döneme ait gazete haberlerinin yer aldığı  NFT (Nitelikli Fikrî Tapu) çalışmamız kısa sürede yoğun ilgi görmüştür.Yapmış olduğumuz NFT çalışmasını https://opensea.io/HatayUlkuOcaklari adresinden izleyebilirsiniz.meği geçen dava arkadaşlarımıza  teşekkür ediyorum.”dedi. (Haber Merkezi)