UYUŞTURUCU KULLANIM YAŞI DÜŞTÜ

  • Eklenme Tarihi :16.04.2022 | 01:17
  • Muhabir :

MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçı, uyuşturucuya karşı emniyet güçlerinin var güçleriyle mücadele ettiğini belirterek, “Ancak her anne-baba çocuğunun başlıca emniyet ve güvenlik gücüdür. Uyuşturucu ile topyekun mücadele edilmeli” dedi.

UYUŞTURUCU KULLANIM YAŞI DÜŞTÜ

Türkiye’de uyuşturucu kullanma yaşının çok düştüğünü belirten MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçı, uyuşturucuya karşı emniyet güçlerinin var güçleriyle mücadele ettiğini belirterek, “Ancak her anne-baba çocuğunun başlıca emniyet ve güvenlik gücüdür. Uyuşturucu ile topyekun mücadele edilmeli” dedi.

 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, ülkemizde uyuşturucu kullanma yaşının çok düştüğünü söyledi.  Uyuşturucu ile topyekun bir mücadele içerisinde olmaları gerektiğini belirten Kaşıkçı, “Uyuşturucu madde kullanımının yaşı gittikçe düşmektedir. Özellikle gençlerimizi hedef olan, onları bağımlı birer birey hâline dönüştüren uyuşturucuyla topyekûn bir mücadele içerisinde olmamız gerekir. Gençlerimizi bu illetin esaretinden kurtarmak sadece devletin sorumluluğuna bırakılmamalı, başta aileler olmak üzere toplumun tüm kesimleri bu mücadeleye dâhil edilmelidir.” dedi.

EMNİYET GÜÇLERİ MÜCADELE EDİYOR

Emniyet güçlerinin tüm imkanları ile uyuşturucuyla mücadele ettiğini belirten Kaşıkçı, “Ancak her anne-baba çocuğunun başlıca emniyet ve güvenlik gücüdür. Çocuklarımızın sosyal çevresinin tanınması ve ihtiyaçlarının belirlenmesi, millî, manevi ve toplumsal değerlerinin öğretilmesi, en önemlisi çocuklarımıza kulak verilmesi onları bu tehlikeden uzak tutmak için önemli yararlar sağlayacaktır. Buradan Türk gençliğine seslenmek istiyorum: Sen ki bizim geleceğimizsin, bağımlı olma, özgür ol ve damarlarındaki asil kanı kirletme.” dedi. (Yaser ÇAPAROĞLU)