UZUNÇARŞI ESNAFINI KARA KIŞ BEKLİYOR

  • Eklenme Tarihi :19.09.2023 | 15:03
  • Muhabir :

Saadet Partisi Antakya İlçe Başkanı Fadıl Koçak, Hatay İl Teşkilatı ve Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan Antakya’da Kunduracılar Çarşısı’nı ziyaret etti.

UZUNÇARŞI ESNAFINI KARA KIŞ BEKLİYOR

Antakyalı esnafın dertlerini sorunlarını dinleyen Koçak, esnafın önünde kara bir kış olduğunu ve hiçbir altyapı çalışmalarının giderilmediğini ifade etti.
Hafta sonu gerçekleşen ziyarette konuşan Koçak, “Buraya depremden sonra 4 kez geldik. Her gelişimizde aynı sorunları dinledik. Geriye kalan 7 ayda esnafın hiçbir sorunu giderilmemiş ve aksine artmış durumda. Esnaf buraya dikkat çekmek için ayakkabılarını yakıyor diye onlara kızan, şov yapmayın diye azarlayan bürokrasiler var. Depremden sonra sapasağlam olan çatıyı söküp götürmüşler. Bugün yağmur yağsa çarşıya kilit vurulacak durumda. Deprem öncesinde yaşanan su baskınlarının daha beterini bekliyorlar. Esnafın önünde kara bir kış var. Biz Saadet Partisi olarak hem vatandaşımızın hem esnafımızın sorunlarını her zaman dile getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Hayatı normalmiş gibi gösteren iktidar mensuplarının şapkalarını önlerine koyma zamanı geldi” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)