YAYMAN: LGS SINAVINA GİRECEKLERE BAŞARILAR

  • Eklenme Tarihi :02.06.2022 | 10:48
  • Muhabir :

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman,” Uzun zamandır şehrimizin talebi olan Kırıkhan Fen Lisesi açıldı. Hafta sonu yapılacak sınavlar sonrasında Tercihlerini öğrencilerimiz yapabilecekler ”dedi.

YAYMAN: LGS SINAVINA GİRECEKLERE BAŞARILAR

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu  Başkanı Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Milli Eğitim  Bakanı Mahmut Özer’den Kırıkhan’a  Fen Lisesi açılması için yaptıkları girişimlerin ardından Fen lisesinin açılmasının sevincini yaşadıklarını belirtti. Yayman , hafta sonu LGS sınavına girecek olan öğrencilere de başarılar dileyerek , Kırıkhan Fen Lisesi’ni tercih edebileceklerini de hatırlattı.

Kırıkhan’ın rüyası olan,  eğitime büyük  katkısı olacak Fen Lisesinin açılmasında büyük emeği olan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e teşekkür eden Yayman, konu ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Antakya Belediye Başkanı  İzzettin Yılmaz, Ak Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik’ten oluşan heyet ile ziyaret ettiklerini hatırlattı. (Haber Merkezi)