YILMAZ, GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI

  • Eklenme Tarihi :17.12.2022 | 02:00
  • Muhabir :

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, güne esnaf ziyareti ile başlayarak esnafın sıkıntılarını dinledi, çözüme kavuşturmak için fikir alışverişinde bulundu.

YILMAZ, GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI

Kurtuluş Caddesi ve Uzun Çarşı içerisinde hizmet veren esnafları tek tek ziyaret ederek hal hatır soran, hayırlı işler dileğinde bulunan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a, Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Mursaloğlu eşlik etti.

Başkan Yılmaz yaptığı konuşmada: “Esnafımız bizim evladımız, kardeşimiz, hemşehrimiz. Şehrimizde hizmet veren tüm esnafımızın en ufak şikayeti bizler için emir sayılır. Bu nedenle bugün esnafımızın sıkıntılarını dinlemek, çözüme kavuşturmak ve hal hatır sormak amacıyla esnafımızla bir araya geldik. Sevdamız Antakya’ya hizmet veren esnafımız her daim başımızın tacıdır.” dedi.

Esnafı sık sık ziyaret ederek hal hatır soran, sıkıntılarını dinleyen Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın desteğini görmekten büyük memnuniyet duyan çarşı esnafı teşekkürlerini ve hayır dualarını ilettiler. Ziyaretlerin sonunda Başkan Yılmaz, esnaf ile günün anısına fotoğraflar çekildi. (Haber Merkezi)