YILMAZ, TŞOF YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

  • Eklenme Tarihi :26.05.2023 | 12:48
  • Muhabir :

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay’a gelen TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın ve yönetimini ağırladı

YILMAZ, TŞOF YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Antakya Belediyesi’nin kontrolündeki konteyner kentleri Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yönetimine gezdiren Başkan Yılmaz, konteyner kentler genelinde yürütülen çalışmalar hakkında da heyete bilgilendirmelerde bulundu.

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin onursal başkanı ve geçmiş dönem Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olması sıfatı ile TŞOF yönetimi ile çok yakın ilişkileri olan Başkan Yılmaz’a ziyareti boyunca oğlu TŞOF yönetim kurulu üyesi Aziz Fatih Yılmaz da eşlik etti.

ÇALIŞMALARIMIZI VATANDAŞ ODAKLI OLARAK SÜRDÜRÜYORUZ

TŞOF yönetimini Antakya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu kaydeden Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, “Kahramanmaraş merkezli depremlerden en ağır şekilde hasar alan kent olan Antakya’mızda depremzede vatandaşlarımızı konuk ettiğimiz konteyner kentlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tüm personellerimiz ile sahada çalışıyoruz. Bugün Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı sayın Fevzi Apaydın’ı ve yönetimini konteyner kentimizde ağırladık. Burada yaptığımız çalışmaları kendilerine aktardık. Ziyaretleri vesilesiyle Hatay’ın ve Antakya’mıza dikkat çekmeleri bizleri sevindirmiştir. Buradaki vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması konusunda gösterdikleri mücadeleden dolayı başta Fevzi Apaydın başkanımız olmak üzere tüm TŞOF ailesine teşekkür ederim” dedi.

YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ

Gerçekleşen ziyarette konteyner kentte yaşayan çocukların mutluluğunun kendileri adına sevindirici olduğunu kaydeden TŞOF yönetim kurulu üyesi Aziz Fatih Yılmaz, gerçekleşen ziyaretlerle ilgili açıklamasında; “Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanımız Fevzi Apaydın, yönetim ve denetleme kurulu üyelerimiz ve Antakya Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz ile birlikte, Konteyner Kent'te yaşayan depremzede hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Depremzede çocuklarımızın mutluluğu bizleri daha çok sevindirdi. Yaralarımızı birlikte saracağız” ifadelerine yer verdi.

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a kent genelindeki çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, her zaman Antakya halkının yanında olacaklarını belirtti.

Ziyaretler sonunda Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay’a ziyaret gerçekleştiren TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın ve yönetimine teşekkürlerini sundu. (Haber Merkezi)