YILMAZER’DEN HATAY MİLLETVEKİLLERİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :09.12.2022 | 10:46
  • Muhabir :

YILMAZER’DEN HATAY MİLLETVEKİLLERİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul’da gerçekleştirilen Hatay Tanıtım Günleri etkinliğine katılım göstererek destek veren Hatay Milletvekillerini TBMM Çalışma Ofisi’nde ziyaret ettiler.

Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul’da gerçekleştirilen Hatay Tanıtım Günleri etkinliğine destek veren Ak Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Lütfi Kaşıkçı’yı ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından kısa bir açıklama yapan Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer, “Hatay Dernekler Federasyonu olarak Hatay Günleri Etkinliklerine katılarak bizleri onure eden, sürecin başından sonuna kadar desteklerini esirgemeyen Hatay Milletvekilimiz Abdülkadir Özel'e ve devamında ise Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şenverdi ve MHP Hatay Milletvekilimiz Lütfi Kaşıkçı’ya teşekkür ziyaretinde bulunduk. Göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı kıymetli vekillerimize teşekkür ederim.” dedi. (MURAT MUTLU)