1 PUANLA DÖNMEK ÇOK ÜZÜCÜ

  • Eklenme Tarihi :05.01.2023 | 11:28
  • Muhabir :

BORDO-Beyazlı futbolcular, Siman Falette, Kaan Kanak ve Vranjes 2-2 berabere kaldıkları Hangi Kredi Ümraniyespor maçını değerlendirdi.

1 PUANLA DÖNMEK ÇOK ÜZÜCÜ

İstanbul’dan 1 puanla tönmenin kendileri için çok üzücü olduğunu belirten Siman Falette, “Maalesef buradan 1 puan aldık. Kazanmayı isterdik. Ligin aşağılarında olan iki takımın karşılaşmasıydı bu 2 tarafında 3 puana ihtiyacı vardı. Çok iyi hazırlandık, çok istedik, buraya 3 puanı almak için geldik. Çok büyük şanslar fırsatlar kaçırdık. Buradan bir puanla dönüyor olmak bizim için çok üzücü.” dedi.

KAZANAMIYORSAN KAYBETMEYECEKSİN

Adekugbe’nin yokluğunda Ümraniyespor karşısında forma giyen Kaan Kanak’ta, “Karşılaşmanın ilk yarısı hem güneşin hemde rüzgarın etkisiyle bizim için zorlu geçti. İlk yarının sonuna doğru oyuna ağırlığımızı koyduk diyebilirim. Çok pozisyon bulduk. Böyle maçlarda bulduğunuz pozisyonları değerlendirmeniz lazım. Kazanabilirdik. Rakibimiz 10 kişi kaldıktan sonra da çok pozisyona girdik. Değerlendiremedik. Ama böyle maçları kazanamıyorsan da kaybetmeyeceksin. Kaçırdığımız bu puanları inşallah ileride çok aramayız. 4 gün sonra bir maçımız var. Burada yaptığımız hatalardan ders çıkartıp üzerine koyarak hafta sonundaki Antalya maçına hazırlanacağız.” dedi.

HİÇ BİR ŞEY ÜRETEMEDİK

Vranjes’te yaptığı değerlendirmede, “Bu tür maçlar gerçekten zor maçlardır. Bizde bunun bilincinde buraya geldik ama şunu da söylemek istiyorum. 10 kişi kalan rakibimize karşı uzatmalarla birlikte son 20 dakikada hiçbir şey üretemedik diyebilirim. Bu şekilde geçti maç” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)