ALDIĞIMIZ SONUÇLAR ÖNEMLİ DEĞİL

  • Eklenme Tarihi :13.12.2022 | 12:52
  • Muhabir :

İYİ BİR ORTAMDA ÇALIŞIYORUZ

ALDIĞIMIZ SONUÇLAR ÖNEMLİ DEĞİL

 ATAKAŞ Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel Fatih Karagümrük ve FK.Liepaja  ile oynadıkları hazırlık maçlarıda ligde forma şansı bulamayan futbolcularını görme bulduğunu söyledi.

 

İlk hazırlık maçlarında Karagümrük’e 2-0 mağlup olduklarını, 2. hazırlık maçlarında da FK Liepaja takımını da 3-1 mağlup ettiklerini ancak bu tür maçlarda skorun hiçbir zaman önemli olmadığını belirten Demirel, “Skora bağlı olmadan değerlendirmemizi yapıyoruz. Karşılaşmada genç arkadaşlarımızı oynattık, az süre alan yada alamayan futbolcularımızı oynattık. 14 Aralık’ta Gaziantep ile yine özel bir maç daha yapaacğız. Kampımızın son günü olan 16 Aralık’tada bir özel maç yapıp Hatay’a geri döneceğiz.” dedi.

Antalya’da kaldıkları otel, için bize sağlanan imkanlar için yönetim kuruluna ve başkana teşekkür eden Demirel, “Burada gerçekten tüm isteklerimizi karşılayan bir ortam var. Ortamdan dolayı hem biz hemde oyuncularımız çok mutlu. Lige hazırlanmak adına her şey elverişli. Bizde bu elverişli hali performans amaçlı performans olarak geri almayı hedefliyoruz. İyi çalışıyoruz. Dünya kupası arasından sonra 5 maçlık bir dönem olacak birde ligin ikinci yarısı olacak. İnşallah planladığımız şekilde ilerlemeyi düşünüyoruz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)