ANLATACAK ÇOK ŞEY VAR

  • Eklenme Tarihi :03.02.2023 | 09:20
  • Muhabir :

Gaziantep’de 1-0 öne geçmelerine rağmen kazanmaları gereken maçtan 4-1 mağlubiyetle ayrılan Atakaş Hatayspor’da Teknik direktör Volkan Demirel, yayıncı kuruluşa maçın bir değerlendirmesini yaptı.

ANLATACAK ÇOK ŞEY VAR

Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Demirel Gaziantep Yenilgisini Değerlendirdi:

ANLATACAK ÇOK ŞEY VAR

 Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun mikrofonlarına maçın bir değerlendirmesini yapan Demirel, “Aslında anlatacak çok şey var. Ama şu anda insanları meşgul etmek istemiyorum.” diyerek kafalarda soru işareti bıraktı. Volkan hocanın anlatmak isteyip de anlatamadığı o çok şeyler, nedir? Sorusunu yine gündeme getirdi.

 Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel, Gaziantep maçının ardından yaptığı açıklamalarla kafalarda yine soru işaretleri yarattı. Benzer bir açıklamayı Galatasaray yenilgisinin ardından yapan Volkan Demirel’in huzursuzluğu Gaziantep yenilgisinin ardından da belirdi.

RAKİBİMİZ BİZDEN ÇOK İSTEDİ

Gaziantep’a karşı maçın başında istedikleri oyunu oynadıklarını belirten Demirel, “Karşımızda bizden daha çok isteyen, oyunu daha çok sahiplenen bir rakip vardı. Biz evet maçın başında istediğimiz oyunu oynadık. Ama yediğimiz bir gol devre arasına berabere girmemizi sağladı. Aslında anlatacak çok şey var. Ama insanları meşgul etmek istemiyoruz. Bununla ilgili çok sebep sayabilirim gerek yok. Sonuçta yenildik. Fazla da yorumlayacak bir şey yok. Gaziantep’i tebrik ediyorum.” dedi.

MAĞLUBİYET BİZE YAKIŞMADI

Kazanmaları gereken bir maçta aldıkları galibiyetin kendilerine yakışmadığını belirten Demirel, “Yanlış bir düşünce ile sahaya çıkmış olabilirim. Yanlış bir taktik vermiş olabilirim. Yanlış oyuncu değişiklikleri yapmış olabilirim. Sonuçta mağlubiyet bize yakışmadı. Galibiyeti ihtiyacımız vardı. Bunu beceremedik. Ama hep söylüyorum maç günü şartları, saha ve oyuncuların durumu, motivasyonu, sizin saha içi yaptığınız değişiklikler, hakem fonksiyonu buraya soru işareti koyuyorum ve fazla konuşmak istemiyorum. O yüzden rakibimizi tebrik ediyorum. Artık bizim için kritik süreçten öte yapmamız gerekenleri yapmamız gerek.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)