ANTALYA KAMPI BAŞLIYOR

  • Eklenme Tarihi :06.12.2022 | 13:54

Lige verilen arada hazırlık çalışmalarına devam eden Atakaş Hatayspor’un, 10 günlük Antalya kampı yarın başlıyor.

ANTALYA KAMPI BAŞLIYOR

 Dünü izinle geçiren Bordo-Beyazlılar bugün Antalya’da toplanacak ve yarın Antalya’daki ilk hazırlık çalışmasını yapacak.

 ATAKAŞ Hatayspor’un Antalya kampı yarın başlıyor. Lige verilen arada hazırlık çalışmalarına Antakya’da başlayan ve 10 günlük hazırlık çalışmanın ardından dünü izinli olarak geçiren Bordo-Beyazlılar bugün Antalya’da toplanacak. Yarında Antalya’daki ilk hazırlık çalışmasını yapacak. 10 gün sürecek olan Antalya kapında ağır bir tempoda çalışacak olan Atakaş Hatayspor, bu süre içerisinde hazırlık maçları da oynayacak. Antalya’da en az iki hazırlık maçı yapması beklenen Bordo-Beyazlıların hazırlık maçları programı da belirlendi. Ancak henüz açıklanmadı.

İYİ BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ

Lige verilen arada çok iyi çalıştıklarını ve hazırlık anlamında iyi bir dönem geçirdiklerini belirten Teknik direktör Volkan Demirel, “Lige verilen ara bize çok iyi geldi. Arada eksiklerimizi giderme fırsatı bulduk. Sakat olan futbolcularımız Soni ve Atsu takıma döndü. Çalışmalarımızı tam kadro yapıyoruz. Önümüzde 20 gün gibi çok uzun bir zaman daha var. Antakya’da gerçekleştirdiğimiz hazırlık çalışmalarımızda takıma yükleme yaptık. Yarın Antalya kampımız başlıyor. Burada hazırlıklarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi.

BU İLK OLDU

Dünya futbolunda olduğu gibi Türk futbolunda da lige bu kadar uzun bir ara verildiğini belirten Demirel, “Bu ilk oluyor. Ama bizim açımızdan çok iyi oldu. Kaynaşma fırsatı bulduk. Sezon başı hazırlığı gibi bir dönem geçiriyoruz. Takıma tekrar yükleme yapma imkanı bulduk. Ara sonrasında sporseverler daha iyi bir Hatayspor izleyecekler. Futbolcu arkadaşlarım çok iyi çalışıyorlar. Herkes elinden geleni yapıyor. Çok istekliler. Çalışmalarımıza bir gün ara verdik yarından itibarende Antalya kampımız başlıyor.” diye konuştu.

ANTALYA KAMPI 10 GÜN SÜRECEK

Atakaş Hatayspor’un Antalya kampı 10 gün sürecek. Bu dönemde takım hazırlıklarını sürdürürken, yönetim kurulu da Teknik direktör Volkan Demirel’den aldığı rapor doğrultusunda transfer çalışması yapacak. Gerekli ekonomik şartlar sağlandığı takdirde en az 4 futbolcu Ocak ayında başlayacak olan ara transfer döneminde Bordo-Beyazlı formayı giyecek. (Yaser ÇAPAROĞLU)