ANTALYA KAMPI SONA ERDİ

  • Eklenme Tarihi :17.12.2022 | 01:31

Dünya Kupası nedeniyle lige verilen arada hazırlık çalışmalarını sürdüren Atakaş Hatayspor’un Antalya kampı sona erdi. Bordo-Beyazlılar kampın son gününde İtalya Seri A takımlarından Lazio ile karşı karşıya geldi.

ANTALYA KAMPI SONA ERDİ

ATAKAŞ Hatayspor'un 10 günlük Antalya kampı sona erdi. Dünya Kupası nedeniyle lige verilen arada 10 gündür Antalya'da kamp yapan Bordo-Beyazlılar, hazırlık kampına Lazio ile dün oynadıkları karşılaşmayla son noktayı koydu.

Kampın kısa bir değerlendirmesini yapan Atakaş Hatayspor'un Teknik Direktörü Volkan Demirel, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerinin altını çizdi. Antalya'da iyi bir ortamda çalıştıklarını belirten Demirel, “Çok iyi bir ortamda 10 gün boyunca çalıştık. Bu dönemde oynadığımız hazırlık maçlarında forma şansı bulamayan futbolcularımızın yanı sıra eksiklerimizi de görmüş olduk” dedi.

HATAY'DA DEVAM EDECEĞİZ

Ligin 25 Aralık'ta yeniden başlayacağını hatırlatan Demirel, “Kendi evimizde Giresunspor'u ağırlayacağız. Yoğun geçen Antalya kampının ardından futbolcu arkadaşlarımıza izin verdik. Hatay'da toplanıp kendi tesislerimizde Giresunspor maçının hazırlıklarına başlayacağız. Dediğim gibi iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Futbolcu arkadaşlarımı daha iyi tanıma fırsatı buldum. Bazı eksiklerimiz vardı yaptığımız çalışmalarla onları düzeltmeye çalıştık. Taraftarlarımız ikinci yarı daha iyi bir Hatayspor izleyecekler. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

TARAFTARLARA MESAJIM VAR

“Hatay'a geldiğim gündün bu yana söylüyorum. Taraftar desteği çok önemli diye. Taraftarlarımızın bana olan sevgisini ve güvenlerini tribünlere de yansıtmalarını istiyorum. Bunu Beşiktaş maçında başardık. Onların verdiği destek ile Beşiktaş maçını kazandık. Taraftarlarımızın desteği bize itici güç oluyor. Bunun en büyük örneği de Beşiktaş maçı. 1-0 geriye düştüğümüz maçı Beşiktaş gibi güçlü bir kulübe karşı 2-1 kazandık. Bu taraftarlarımızın desteği ile oldu.”

GİRESUN MAÇI DÖNÜM NOKTASI OLSUN 

“Ara sonrası kendi evimizde oynayacağımız karşılaşma taraftarlarımız için dönüm noktası olsun. Beşiktaş maçında gördüğüm coşkuyu Giresunspor maçı ve kendi evimizde oynayacağımız her maçta görmek istiyorum. Biz önümüze ilk 10 hedefini koyduk. Taraftarlarımızın desteği ile başarıya giden yol daha da kısalacaktır. Bu yüzden onların yanımızda olmaları ve takımlarını 90 dakika desteklemeleri çok önemli.” diyerek taraftarlarına destek mesajı gönderdi. (Yaser ÇAPAROĞLU)