ANTALYA’DA 4 ÖZEL MAÇ

  • Eklenme Tarihi :07.12.2022 | 12:41
  • Muhabir :

LİGE verilen arada hazırlıklarını sürdüren Atakaş Hatayspor’un Antalya kampı bugün başlıyor. Dün kalacakları otelde toplanan bordo-beyazlı futbolcular bugün ilk hazırlık çalışmalarını yapacaklar.

ANTALYA’DA 4 ÖZEL MAÇ

Bugün Antalya kampında ilk hazırlık çalışmasını yapacak olan Bordo-Beyazlılar 10 günlük Antalya kampında 4 özel maç oynayacak. Hazırlık maçları sonunda lige hazır hale geleceklerini belirten Yardımcı, “Ara sonrası ligdeki çıkışımızı sürdürmek istiyoruz.” dedi.

 10 günlük gün sürecek Antalya kampında da hazırlık maçları programı belli oldu. Antalya kapında ilk hazırlık maçını Fatih Karagümrük ile oynayacak olan Bordo-Beyazlılar toplam 4 özel maç oynayacak.

Yapacakları özel maçların, son durumları hakkında kendilerine fikir vereceğini belirten Atakaş Hatayspor’un Futbol Şube Sorumlusu Ender Yardımcı, ara sonrası lige bıraktıkları yerden devam etmek istediklerini söyledi.

HAZIRLIKLARIMIZ SÜRÜYOR

Dünya Kupası dolayısı ile lige verilen 45 günlük arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirten Yardımcı, “Teknik Direktörümüz Volkan Demirel nezaretinde hazırlıklarımız şu ana kadar problemsiz devam ediyor. Antakya’da başlayan hazırlık çalışmalarımız 10 gün sonra Antalya’da başladı. Antalya kampımız 10 gün sürecek. Bu süre içerisinde hazırlık maçları da oynayacağız. İlk maçımızı Fatih Karagümrük ile oynayacağımız kesinleşti. Diğer 3 maçı da belirlediğimizde kamuoyuyla paylaşacağız.” dedi.

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ

Antalya’da oynayacakları hazırlık maçlarının son durumları ile ilgili kendilerine fikir vereceğini belirten Yardımcı, “Hazırlık maçları da bu amaçla oynanıyor. Sonuçlarının hiçbir önemi yok. Bizim için önemli olan futbolcularımızın son durumları. Oynayacağımız hazırlık maçlarının ardından lige hazır duruma geleceğiz. Hedefimiz lige kaldığımız yerden devam etmek.” diye konuştu.

HATAY TAM KADRO ANTALYA’DA

Antakya’da çalışmalarını tamamlamalarının ardından 1 gün izin yapan Bordo-Beyazlılar dün kalacakları otelde toplandı. Teknik direktör Volkan Demirel akşam saatlerinde futbolcularıyla mini bir toplantı yaptı. Bordo-Beyazlılar Antalya kampının ilk hazırlık çalışmasını bugün yapacak. 10 gün sürecek olan kampta Atakaş Hatayspor 4 hazırlık maçı oynayacak. (Yaser ÇAPAROĞLU)