ANTALYA’NIN İYİ TAKIM OLDUĞUNU BİLİYORDUK

  • Eklenme Tarihi :13.04.2022 | 10:43
  • Muhabir :

YASSİNE Benzema, Antalyaspor’un çok iyi bir takım olduğunu bildiklerini, rakibi de iyi analiz ettiklerini düşündüğünü ancak defans noktasında kırılganlıklarının yenilgiyi getirdiğini söyledi.

ANTALYA’NIN İYİ TAKIM OLDUĞUNU BİLİYORDUK

Atakaş Hatayspor’un orta saha oyuncusu Yassine Benzia, Antalyaspor önünde alınan 4-1’lik mağlubiyeti değerlendirdi. Cezayirli oyuncu maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, “Antalyaspor’un çok iyi bir takım olduğunu biliyorduk. Antalyaspor’u buna göre analiz ettik. Rakibimizi iyi analiz ettiğimizi düşünüyorum. Ama maalesef defans noktasında bir kırılganlığımız ve problemimiz vardı. Ona çözüm bulamadık. Hızlı bir şekilde reaksiyon veremedik. İki gol hatamızdan kaynaklandı. İki golün defanstaki hatadan kaynaklanması, takımı da hayal kırıklığına uğrattı ve devamını getiremedik.” Dedi.

Takım olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirten Benzia, “Takım arkadaşlarımla birlikte bundan sonraki maça odaklanmış durumdayız. Önümüzde 6 maç kaldı. Bundan sonraki maçı da kendi evimizde Sivasspor ile oynayacağız. İyi hazırlanacağız, iyi çalışacağız. Elimizden geleni ortaya koyacağız. Tüm konsantrasyonumuz bundan sonra kalan 6 maçta” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)