Artık takım olduk!

  • Eklenme Tarihi :10.10.2022 | 12:51

Atakaş Hatayspor’un stoperi OgnJen Vranjes, ilk 6 haftada takım olamadıkları için kötü sonuçlar aldıklarını söyledi.

Artık takım olduk!

Son iki haftadır takım olabildikleri için kazandıklarını belirten Vranjes, “Ligin ilk 6 haftasında sahada bir takım göremedim. Takım olamadığımız için kötü sonuçlar aldık. Ama Voltan Demirel’in takımın başına geçmesinden sonra mı dersiniz, yoksa takımın yeni yakaladığı havaylamı dersiniz onu bilmiyorum. Takım olarak oynamaya başladığımız için son iki haftadır kazanıyoruz. Tabi ki hocamız çok kısa bir zamandır bizimle birlikte ama bir takım olma yolunda büyük bir adım attığımızı söyleyebilirim.” dedi.

Erce Kardeşler gibi bir kaleciye sahip oldukları için kendilerini çok şanslı hissettiklerini belirten Vranjes, “Erce son iki haftadır çok iyi oynuyor. Gerçekten çok mutluyum onun adına da. İşin esprisi bir yana, takım olarak böyle bir kaleciye sahip olduğumuz için. Çünkü bütün her şeyini sahaya koyuyor. Gerçekten inanılmaz kurtarışlar yaptı her iki maçta da. Sadece şunu diliyorum erce için. Onun daha iyi kariyer yapmasını diliyorum. Gerçekten bunu hak ediyor.” dedi.

Burak’ın gol atmasına da çok sevindiğini sözlerine ekleyen Vranjes, “Onun adına çok mutluyum. Çünkü yan yana oynuyoruz. Burak’ın gol atmasına çok sevindim.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)