Ay-Yıldızlılar, Avusturya Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor - Hatay Söz Gazetesi

Ay-Yıldızlılar, Avusturya Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

  • Eklenme Tarihi :01.07.2024 | 10:44
  • Muhabir :Haber Merkezi

Ay-Yıldızlılar, Avusturya Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

A Millî Takımımız, 2 Temmuz'da Avusturya ile oynayacağı EURO 2024 son 16 turu maçının hazırlıklarına kamp tesisinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktör Vincenzo Montella nezaretinde gerçekleştirilen çalışmaya, adalesindeki zorlanma nedeniyle tedavisine devam edilen Samet Akaydin katılmadı. Sahada gerçekleştirilen ısınma bölümü, eğlenceli oyunlarıyla neşeli anlara sahne olurken, daha sonraki bölümde ise Avusturya karşılaşmasının taktiğine dönük çalışmalar yapıldı.
 TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da bugünkü idmanı izledi.
A Millî Takımımız, yarın saat 11.15'te (TSİ 12.15) ilk 15 dakikası medyaya açık yapılacak idman ile Avusturya mücadelesinin Barsinghausen etabını tamamlayacak.
A Millî Takım kafilesi, yarın saat 16.30'da (TSİ 17.30) hava yoluyla Avusturya - Türkiye maçının oynanacağı Leipzig kentine yolculuk edecek. Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella ve millî futbolcumuz Mert Müldür, karşılaşmaya ev sahipliği yapacak Leipzig Stadyumu'nda saat 20.00'de (TSİ 21.00) bir basın toplantısı düzenleyecek. Ay-Yıldızlılar, toplantı öncesinde takım halinde stadyumda kısa bir yürüyüş yapacak.