AYRICALIK DEĞİL ADALET İSTİYORUZ - Hatay Söz Gazetesi

AYRICALIK DEĞİL ADALET İSTİYORUZ

  • Eklenme Tarihi :08.05.2024 | 11:30
  • Muhabir :Haber Merkezi

AYRICALIK DEĞİL ADALET İSTİYORUZ

 

Trendyol Süper Ligde kümede kalma mücadelesi veren Atakaş Hatayspor, Türkiye Futbol Federasyonuna çağrıda bulunarak, ayrıcalık değil adalet istediklerini bildirdi.

Gaziantep maçında çok net penaltılarının verilmediği gibi, hiç olmayan bir penaltının aleyhlerine verildiğini sosyal medya hesaplarından paylaştıkları videolarla ayrıntılı olarak gösteren Bordo-Beyazlılar Türkiye Futbol Federasyonuna çağrıda bulundu.

Hatayspor’un hiç bu kadar yalnız kalmadığını belirten Bordo-Beyazlılar, “Bu videoda koca bir şehre umut olmaya yemin etmiş bir takımın nasıl yalnızlaştırıldığını, nasıl sahipsiz bırakıldığını izliyorsunuz. Şimdi  bütün yetkililere soruyoruz.  Düşme hattında haftanın en önemli karşılaşması olan Gaziantep FK - Hatayspor maçında  neden yabancı VAR hakemi atanmadı? Türkiye’den Euro 2024’e gönderilmesi beklenen hakem Halil Umut Meler’in görüntülerde görülen bariz hatalarında neden VAR müdahale etmiyor? Bu bariz hatalar gözlemci raporuna neden yazılmıyor? Biz ayrıcalık değil Adalet istiyoruz.” dediler.