BAŞKENT HAZIRLIKLARI

  • Eklenme Tarihi :27.10.2022 | 14:17
  • Muhabir :

Bordo-Beyazlılar Pazar günü Başkent’te oynayacakları Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

BAŞKENT HAZIRLIKLARI

Tüm plan ve hesaplarını galibiyet üzerine yapan Atakaş Hatayspor, Volkan Demirel önderliğinde çıkacağı 5’inci maçtanda galibiyetle ayrılıp üst sıralara tırmanmak istiyor. Atakaş Hatayspor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Ankaragücü maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar, Ankaragücü’nü mağlup ederek ligdeki çıkışlarını sürdürmek istiyor. Süper Ligde aldığı Beşiktaş galibiyeti ile ses getiren Atakaş Hatayspor, Ankaragücü’ne hazırlanıyor. Pazar günü oynanacak olan karşılaşma öncesinde Osman Çalgın tesislerinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlı futbolcular dün idman sonrası Teknik Direktörleri Volkan Demirel’in doğum gününü kutladılar.

 

AYAK TENİSİ OYNADILAR

Beşiktaş galibiyeti ile moral ve motivasyon anlamında iyi bir yere gelen Bordo-Beyazlıların hazırlık çalışmaları moraller yüksek olunca renkli görüntülere sahne oluyor. Osman Çalgın tesislerinde gerçekleştirilen ve 1 saat 20 dakika süren idmana dinamik ısınma ile başlayan futbolcular, kendi aralarında ayak tenisi turnuvası yaptılar. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada futbolcular hünerlerini sergilerken, Teknik Direktör Volkan Demirel’de futbolcularını büyük bir keyifle izledi.

TAKTİK ÇALIŞMASI YAPILDI

Oynanan ayak tenisi karşılaşmalarının ardından Atakaş Hatayspor, Ankaragücü maçının taktik çalışmasını yaptı. Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde gerçekleştirilen taktik idmanda futbolcuların oldukça hırslı ve istekli olmaları gözlerden kaçmadı. Taktik çalışmasını sık sık durdurarak futbolcularına yaptıkları hataları gösteren Teknik Direktör Volkan Demirel, Ankaragücü karşısında alacakları bir galibiyetin kendilerini düzlüğe çıkartacağını söyledi.

RAKİBİMİZLE OYNAYACAĞIZ

Hem kendilerinin hemde Ankaragücü’nün tehlikeli bölgeden kurtulup üst sıralara tırmanmak için mücadele ettiklerini belirten Demirel, “Pazar günü oynayacağımız karşılaşma her iki takım içinde 6 puanlı maç olacak. Biz kazanırsak rakibimizle olan puan farkını daha da açacağız. Aksini bile düşünmek istemiyorum. Bu bağlamda hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bütün plan ve hesaplarımız galibiyet üzerine. Çıkıp bu maçı almak ve ligde üst sıralara tırmanmak istiyoruz.” diye konuştu.