BEKAROĞLU 2,5 YILLIĞINA HATAYSPOR’DA

  • Eklenme Tarihi :12.12.2022 | 15:21
  • Muhabir :

VOLKAN HOCA ETKİLİ OLDU

BEKAROĞLU 2,5 YILLIĞINA HATAYSPOR’DA

ATAKAŞ Hatayspor, ara transfer öncesi ilk transferini gerçekleştirdi. Bordo-Beyazlılar Fatih Karagümrük ile yollarını ayıran Burak Bekaroğlu’n renklerine bağladı.

 

Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Atakaş Hatayspor, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Ocak ayında başlayacak olan ara transfer dönemi öncesinde ilgilendiği futbolcularla anlaşıp işi imzaya bırakmak isteyen Bordo-Beyazlılar bu çerçevede ilk transferlerini gerçekleştirdi. Fatih Karagümrük ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesih ederek yollarını ayıran stoper Burak Bekaroğlu ile her konuda anlaşan Atakaş Hatayspor, ilk transferini kamuoyu ile paylaştı.

KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM

Atakaş Hatayspor ile her konuda anlaşan Burak Bekaroğlu, yeni takımının Antalya Kampına katıldı. Hafta sonu yapılan idmana çıkan Bordo-Beyazlı futbolcu, takım arkadaşları ile tanıştı. Ardından da Hatayspor’un Youtube Kanalına ilk röportajını verdi.

Hatayspor’a geldiği ve böyle bir camiada bulunduğu uçun çok gururlu ve mutlu olduğunu belirten Bekaroğlu, “Kendimi şanslı hissediyorum. İnşallah Allah’ın izniyle takımı daha iyi yerlere getirmek için elimizdeng elen her şeyi yapacağız.” dedi.

Takımda arkadaşlığın çok güzel olduğunu ve Teknik Direktör Volkan Demirel’inde tanıdığı ve bildiği bir isim olduğunu belirten Bekaroğlu, “Takımda daha önce başka takımlarda beraber oynadığım arkadaşlarımda var. Bana çok yardımcı oluyorlar. Herşey yolunda. Volkan hoca ile daha önce bir iletişimimiz vardı. Bana tekrar benimle çalışmak ister misin? diye sordu. Bu soruyu sorduğunda tabi ki sizinle çalışmak isterim dedim. Volkan hocanın nerede olduğunun önemi yok. Böyle büyük bir camiada olması tabi ki benim içinde iyi oldu. Onunla yaptığımız konuşma tabiî ki kararımda etkili oldu.

Volkan Demirel’in raporu doğrultusunda transfer edilen tecrübeli stoper Burak Bekaroğlu ile Bordo-Beyazlılar 2.5 yıllık sözleşme imzaladı. Burak Ocak ayından itibaren Bordo-Beyazlı formayı giymeye başlayacak. (Yaser ÇAPAROĞLU)