BERTUĞ, ASLAN OLABİLİR

  • Eklenme Tarihi :03.12.2022 | 00:36

ATAKAŞ Hatayspor’un genç forveti Bertuğ Özgür Yıldırım’ın adı Galatasaray ile anılmaya başlandı.

BERTUĞ, ASLAN OLABİLİR

Posta Gazetesinin haberine göre yeni sezon için forvet arayışlarını sürdüren Galatasaray, Volkan Demirel’in dikkatleri çektiği Bertuğ Özgür Yıldırım’ı transfer listesine aldı.

 

Galatasaray'da forvet arayışları sürerken alternatifli bir yol izlenme kararı alındı. İlk hedefi Deniz Undav olan sarı kırmızılılar alternatif ismi ise Türkiye'de buldu. Galatasaray, Volkan Demirel'in gözbebeğine kancayı taktı.

GALATASARAY’IN FORVET ARAYIŞI

Galatasaray Haris Seferovic'in performansından memnun değil ve devre arasında yolları ayıracak. Gomis'in ilerleyin yaşı ile Icardi'nin bonservisinin alınamayacak olması da eklenince sarı kırmızılılar geleceği düşünerek forvet almak istiyor.

ERDEM TİMUR ÇABA SARFEDİYOR

Deniz Undav'ı gözüne kestiren Galatasaray, bu transferde pürüz çıkması halinde rotayı başka isimlere çevirecek. Sporx'teki habere göre, alternatifli bir plan hazırlayan sarı kırmızılılarda Erden Timur, Hatayspor'un genç golcüsü Bertuğ Yıldırım için çaba sarf ediyor.

DEMİREL FUTBOLCUSU ÖVMÜŞTÜ

Hatayspor'un teknik direktörü Volkan Demirel önceki hafta yaptığı açıklamada, "Bertuğ bence Türk futbolunun en iyi santrforu olacak. Haaland, Ibrahimovic seviyesine çıkabilecek bir oyuncu. Fiziği ve bitiricliği çok üst seviye" demişti.

Temas kuruldu

Demirel'in övgü dolu bu konuşmasının ardından Galatasaray'ın bir süredir Bertuğ için Hatayspor ile görüştüğü ortaya çıktı. Deniz Undav transferinde sorun çıkarsa Bertuğ'a yönelinecek.

Sarıyer altyapısından çıkan 20 yaşındaki forvetin piyasa değeri 700 bin euro.