BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ DÜZENLEDİĞİ GECE İLE KENETLENDİ

  • Eklenme Tarihi :26.12.2022 | 12:02
  • Muhabir :

Gecede Beşiktaş Derneğine katılan yeni üyelere de üyelik belgeleri verildi.

BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ DÜZENLEDİĞİ GECE İLE KENETLENDİ

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği, düzenlediği gece ile geçtiğimiz günlerde korunmaya muhtaç çocuklara yönelik düzenledikleri sosyal sorumluluk projesine sponsor olan firmaları plaketle onurlandırdı. 

Başkan Sedat Uysal, düzenlenen gecenin Beşiktaşlılar gecesi olduğunu sporun birleştirici gücünün söz konusu geceye yansıdığını, “Bu güzel gecemizde yanımızda olan Galatasaray ve Fenerbahçeli konuklarımız da var. Bizleri gecede yalnız bırakmadılar” diyerek “Hoşgeldiniz” dedi. Başkan Uysal’ın bu ifadeleri Beşiktaşlı üyeler tarafından bol bol alkış aldı.

Mehmet Tolga Aydın, Özgür Mansuroğlu, Görkem Oktar, Cem Üstün, Burak Caymaz,  Yunus Tetik, Yusuf Biçer, Erim Gönenç Dede, Fuat Keser, Murat Araz, Soner Eraslan, Erdinç Yarar, Muhammet Yüksel, Yusuf Öncü yeni kongre üyeleri olarak üyelik belgelerini Başkan Sedat Uysal’ın elinden aldı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde korunmaya muhtaç çocuklara yönelik düzenlenen etkinliğin destekleyicileri olarak katkı sunan; Mithat Ceritbinmez (Edip Metal), Salim Sinan Günal (As Ofset), İsmail Darfoğlu (Dönerci İsmail), Abdullah Şenöz (Şenöz Pastanesi), Ahmet Sabri Keskin (Sever Reklam) ve Hamza Kurt (Garanti Temizlik), M.Emre Kuran (Emre Pazarlama) ve Yeşim Ugutmen (İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Kadınlar Komitesi adına) plaketle onurlandırıldı.

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Sedat Uysal, gecede yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğe dair önemli mesajlar verirken, dernek olarak sosyal sorumlulukları yerine getirirken üyelerden gelen desteği önemsediklerini ifade etti. İskenderun Beşiktaşlılar Derneği  üyeleri, gecede Beşiktaş Marşını coşkuyla seslendirdi. Yaşanan coşku geceye hakim oldu. (Haber Merkezi)