BİR VOLKANDIR HATAYSPOR!

  • Eklenme Tarihi :10.10.2022 | 12:47

Bordo-Beyazlı taraftarlar Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel’e olan sevgilerini pankarta yazdı.

BİR VOLKANDIR HATAYSPOR!

Yeni Hatay Stadyumunda oynanan Atakaş Hatayspor-Alanyaspor maçında maraton tribünü dolduran Bordo-Beyazlı taraftarlar 4 büyükler ve Adana Demirspor maçları hariç Hatayspor’un bir Anadolu takımı ile oynadığı karşılaşmaya ilk kez büyük bir ilgi gösterdi. Volkan Demirel’in göreve geldiği ilk günden itibaren yaptığı daveti geri çevirmeyen Bordo-Beyazlı taraftarlar Alanya karşısında takımlarına sahip çıkarak 90 dakika boyunca destekledi.

PANKART AÇTILAR

Teknik direktör Volkan Demirel’e göreve geldiği ilk günden itibaren büyük bir sevgi ile bağlanan ve ona olan inançlarını her daim gösteren taraftarlar, Alanyaspor maçında bu inanç ve sevgilerini pankarta döktü. Tribünlerde üzerinde “Bir Volkandır Hatayspor” yazılı pankartı açan Bordo-Beyazlı taraftarlar Volkan Demirel’e olan inançlarını bir kez daha gösterdiler.

DEMİREL DAHA ÇOK DESTEK İSTEDİ

Alanya maçına gösterilen ilgiden memnun kalan Atakaş Hatayspor Teknik direktörü Volkan Demirel, desteklerinden dolayı taraftarlarına teşekkür etti.

Başarıya giden yolun daha da kısalması için tribünlerin daha da dolması gerektiğini sözlerine ekleyen Demirel, “Bu stadı hınca hınç doldurmalıyız. Geldiğim günden bu yana söylüyorum. Futbol taraftarlarla güzel. Başarıya giden yolu kısaltmak için taraftar desteği şart.” dedi. (Yaser ÇAPAROĞLU)