Bölge kros yarışmaları yapıldı

  • Eklenme Tarihi :17.11.2022 | 14:43
  • Muhabir :

TÜRKİYE Atletizm Federasyonu Bölgesel İl, İlçe Karmalar ve Kırımlar Kros Ligi 1.Tur 3. Bölge yarışları Antakya’da gerçekleşti. Atatürk Parkında gerçekleşen ve 11 ilin katıldığı yarışlar 2 gün sürdü.

Bölge kros yarışmaları yapıldı

Antakya’da Bölgesel İl, İlçe Karmalar ve Kırımlar Kros Ligi 1.Tur 3. Bölge yarışları yapıldı. 11 ilden sporcuların katıldığı yarışlara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliği yaptı. Atatürk Parkında yapılan yarışlarda sporcular birincilik için ter döktü. İki gün süren yarışmaların ardından bölge yarışları gerçekleştirilen kupa töreni ile son buldu.

Kupa törenine Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, Şube Müdürü Osman Bayrakdar, antrenör ve sporcular katıldı. Törende dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını veren Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, iki gün boyunca ev sahipliği yaptıkları bölge kros yarışlarında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gevrek’in yaptığı kısa konuşmanın ardından dereceye giren sporcular ve takımlar kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve Şube Müdürü Osman Bayrakdar’dan aldı.