BORDO-BEYAZLILAR ÜMRANİYE MAÇINA HAZIRLANIYOR

  • Eklenme Tarihi :22.07.2022 | 09:06

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da sürdüren Atakaş Hatayspor, yeni sezon öncesinde son hazırlık maçını yarın Ümraniyespor ile oynayacak.

BORDO-BEYAZLILAR ÜMRANİYE MAÇINA HAZIRLANIYOR

SÜPER lig ekibi Atakaş Hatayspor, Erzurum’da yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Serkan Özbalta nezaretinde günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar yarın son hazırlık maçlarını oynayacaklar. İlk hazırlık maçında TFF 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’a 3-1 mağlup olduktan sonra, ikinci hazırlık maçında yine TFF 1. Lig takımlarından Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’u 1-0 mağlup ederek hazırlık maçlarında ilk galibiyetini alan Atakaş Hatayspor yarın süper lig ekiplerinden Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

 

Yarın oynayacağı Ümraniyespor maçının hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar dün ağır tempoda 2 idman birden yaptılar. Sabah yapılan ve 1 saat 30 dakika süren idmanda futbolcularına dayanıklılık çalışması yaptıran Serkan Özbalta, öğleden sonraki idmanda pas dirili ve dar alanda top kapma çalışması yaptırdı. Yaklaşık 1 saat 25 dakika süren idmanın ardından hazırlıklarını tamamlayan Atakaş Hatayspor, yarın saat 17.00’de Ümraniyespor ile hazırlık maçı oynayacak.

İYİ DURUMDAYIZ

 

Hazırlık çalışmalarının planladıkları gibi çok iyi gittiğini belirten Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Serkan Özbalta, iyi durumda olduklarını söyledi. Günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Özbalta, “Hazırlık kampımızda her şey planladığımız gibi gidiyor. Aramıza katılan arkadaşlarımızla birlikte kadromuzu güçlendirdik. Transferini beklediğimiz oyuncular var. Yönetim kurulumuz bu konuda çalışıyor. Futbolcularımın hazırlık kampında ortaya koyduğu performanstan memnunum” dedi.

 

OYUN PLANIMIZA ALIŞIYORLAR

Yeni sezonda yeni bir oyun planı ile lige başlayacaklarını belirterek, “Parçadan bütüne giden oyun planımızda çok pas yapıp dikine oynayarak güçül bir oyun ortaya koymak istiyoruz. Bunun içinde çok çalışıyoruz. Futbolcularımda yeni oyun planımızı benimsedi. Bazı alışkanlıkları unutturmaya çalışıyoruz. Bu da zamanla olacak. Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Tek düşüncemiz bu.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)