BU YOLDA YALNIZ YÜRÜNMÜYOR

  • Eklenme Tarihi :23.12.2022 | 11:28
  • Muhabir :

Atakaş Hatayspor, Cumartesi günü oynayacağı Giresunspor, maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

BU YOLDA YALNIZ YÜRÜNMÜYOR

Atakaş Hatayspor olarak bir yola çıktıklarını belirten Teknik direktör Volkan Demirel, “Bu yolda yalnız yürümek çok zor. Bu yüzden taraftarlarımızı yanımızda istiyoruz. Bu yolda yürürken tüm Hataylıları yanımızda görmek istiyoruz. İmkanı olan herkes Cumartesi günü stadımıza bekliyoruz.” dedi.

 Dün Osman Çalgın Tesislerinde yapılan idman öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Teknik Direktör Volkan Demirel, lige verilen arada çok iyi hazırlandıklarını söyledi.

Dünya Kupası nedeniyle lige verilen arada hazırlık çalışmalarına Hatay’da başladıklarını hatırlatan Demirel, “10 günlük Hatay kampının ardından, hazırlıklarımızı Antalya’da sürdürdük. Yine 10 günlük kampımızda 4 hazırlık maçı oynadık. Antalya kampımız çok güzel geçti.” dedi.

OYNANAN OYUNDAN MEMNUNUM

Oynadıkları 4 hazırlık maçının sonuçlarının önemli olmadığını belirten Demirel, “Hazırlık maçlarında skora önem vermiyoruz. Oynadığımız hazırlık maçlarında oyun planımızı sahaya yansıtmaya çalıştık. Özellikle Lazio ile oynadığımız hazırlık maçı 5-2 bitmesine rağmen biz oynadığımız oyundan ve ne yaptığımızdan gayet emindik. Bireysel hatalardan 2 gol yedik. Bireysel hatalarda benim istediğim oyun yapısından doğan hatalardı. Ben takımımın özel maçlarda ortaya koyduğunu oyundan memnunum”

GALİBİYET İÇİN SAHAYA ÇIKACAĞIZ

“İnşallah bu oyunumuzu, bu isteğimizi, bu arzumuzu bu hafta başlayacak olan ikinci periyodda yansıtmaya çalışacağız. Antalya kampından sonra bağlantılı şekilde Hatay’daki çalışmalarımız devam ediyor. Biz elimizden geldiğince kazanmak için ne gerekiyorsa ona yapmaya çalışacağız. Mücadelemizi edeceğiz. Oyunumuzu oynayacağız. Bu haftanın en önemli konusu taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Bütün Hatay’ı bu maça bekliyoruz. Çünkü artık yola çıkan bir Hatayspor var. Bu yolda yalnız yürümek zor oluyor. Bu yolda yürürken, tüm Hataylıları stadımıza bekliyorum.”

İMKANI OLAN HERKESİ MAÇA BEKLİYORUZ

“Gençlerimizi, yaşlılarımızı, arkadaşlarımızı, kardeşlerimizi ablalarımızı, teyzelerimizi, kız kardeşlerimizi, kısaca imkanı olan herkesin maça gelmesini istiyorum. Çünkü onlar gelirse emin olsunlar ki biz maçlarımızı daha rahat kazanırız.” dedi.

Demirel ayrıca, Mehdi Boudjemaa’nın cezası nedeniyle Giresunspor maçında forma giyemeyeceğini belirterek, “Şu an sakatlığı olan bir oyuncumuz yok. Hepsi çok şükür geri döndü. Buda normal olarak benim işimi zorlaştırıyor. Çünkü kadromuz çok geniş. Ama onlar iyi olsun ben zorlanayım. Ben elimden geldiği kadar adaletli bir şekilde kafamdaki 11’i oluşturup sahaya çıkarmaya çalışacağım.” diye konuştu. (YASER ÇAPAROĞLU)