BUGÜNER: ASLANLAR GİBİ MÜCADELE ETTİLER

  • Eklenme Tarihi :31.01.2023 | 15:26
  • Muhabir :

ONVO Hatayspor Kadın Futbol Takımının Teknik direktörü Hilmi Bugüner, 0-0 berabere kaldıkları Fatih Vatanspor maçının değerlendirmesini yaptı.

BUGÜNER: ASLANLAR GİBİ MÜCADELE ETTİLER

Çok zor bir hafta geçirdiklerini belirten Bugüner, “Tüm imkanlar muhteşem olduğu zaman bir şeyi başarmak herkesin yapabileceği bir iş. Bizler bu imkanlarla zor şartlarda, bu mücadeleyi, bu başarıyı, bu motivasyonu ortaya koyduğumuz için çok mutluyum. Grur duyduğum bir ekibim var. Hepsi karakter olarak çok iyiler. Bütün problemlerini bir kenara bırakarak motive olarak sahaya çıktılar. Aslanlar gibi mücadele ettiler. Bazen çok iyi mücadele etmekte yetmiyor” dedi.

 

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Ligin ikinci yarısına başlarken hiç maç kaybetmeme düşüncelerinin olduğunu belirten Bugüner, “Bu beraberliğin, son haftaların çıkış yakalayan hatta ikinci yarının lideri olan Hatayspor için nazar boncuğu olduğunu düşünüyorum. Sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz ve sezon bittiğinde herkesin saygı duyduğu örnek gösterdiği ve gönüllerin takımı olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

SÖZ VERDİĞİMİZ YERDE BİTİRECEĞİZ

“Aldığımız beraberliğe rağmen halen kendi sahamızda namağlup olan bir takımız. Hala iç sahanın lideriyiz. Bu konuda çok mutluyum. Bu taktım bu sezon kendi sahasında hiç kimseye maç vermeden bu sezonu bitirecek. Ünümüzdeki periyodla ilgili oynayacağımız büyük maçların hepsini birer birer kazanıp sezon sonunda söz verdiğimiz yerde söz verdiğimiz şekilde bitirmek istiyoruz” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)