BÜLENT YENİHAYAT İSTİFA ETTİ

  • Eklenme Tarihi :13.12.2022 | 12:44
  • Muhabir :

Bülent Yenihayat, Bucaspor mağlubiyetinin ardından istifasını yönetim kuruluna sundu ve yönetim kurulunun da istifayı kabul etti.

BÜLENT YENİHAYAT İSTİFA ETTİ

Türkiye 2. Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden İskenderunspor’da, Bucaspor mağlubiyeti sonrası teknik direktör Bülent Yenihayat ile yollar ayrıldı. 

 

Şampiyonluk mücadelesi veren Turuncu-Mavililerde iki hafta üst üste alınan mağlubiyetlerin faturası Teknik Direktör Yenihayat’a kesildi. Alınan mağlubiyet sonrası istifa eden Bülent Yenihayat ile yollarını ayrıldığını belirten Kulüp Başkanı Hakan Bolat, “Teknik direktörümüz sayın Bülent Yenihayat’ın oynadığımız Bucaspor maçı sonrası kulübümüze sunmuş olduğu istifası, tarafımızca kabul edildi. Geçtiğimiz sezon TFF. Liginde takımımıza şampiyonluk yaşatarak 26 yıllık özlemimize son veren ve görev süresince büyük bir özveri ile çalışmalarını yürüten Sayın Bülent Yenihayat’a İskenderunspor kulübü olarak içtenlikle teşekkür ediyoruz. Sayın Yenihayat ile bizzat görüşerek katkıları ve emekleri için bizzat teşekkür ettim. Sayın Yenihayat’a bundan sonraki kariyerinde kendisine ve ekibine başarılar diliyorum.” dedi. (Yaser ÇAPAROĞLU)